ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

опалення будинку

тепловими насосами NIBE

ІНЖЕНЕРНА КОМПАНІЯ "ТЕРМОТЕХНОЛОГІЇ"

ПІДБІР

Кваліфікаційний інженер-теплотехнік обере найкращий тепловий насос для опалення
5 РОКІВ ДОСВІДУ

ПРОДАЖ

Маємо офіційне представництво та великий вибір якісних теплових насосів із Швеції 
20 + МОДЕЛЕЙ

МОНТАЖ

Фахівці з монтажу теплових насосів забеспечують надійну роботу системи 
2 РОКИ ГАРАНТІЇ
Тепловий насос

NIBE ПРОЕКТУЄТЬСЯ, ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ І ТЕСТУЄТЬСЯ В ШВЕЦІЇ​

Саме тому техніка NIBE відрізняється якістю та безумовною надійністю. Лише після успішного закінчення тестувань модель буде запущена в серійне виробництво. Заміри всіх показників відбуваються згідно з європейськими нормами EN в призначених для цього лабораторіях. Вважається що тепловий насос це нова технологія. З одного боку це так, але з іншого ні, адже в 2021 році NIBE святкує 40-ву річницю з початку СЕРІЙНОГО виробництва теплових насосів. З 2006 року продукція NIBE офіційно представлена в Україні. За остані 3 роки є абсолютним лідером продаж в Україні теплових насососів.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ NIBE

Тепловий насос

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Потужний процесор та розширені комунікації роблять тепловий насос самостійним​

Тепловий насос

ВАШ БУДИНОК ВЕРСІЯ SMART

Зручне та зрозуміле управління тепловим насосом зі смартфону

Тепловий насос

ПОГОДОЗАЛЕЖНЕ КЕРУВАННЯ

Система самостійно адаптує роботу і забеспечує завжди ідеальний клімат у будинку 

Тепловий насос

ТИХІ В РОБОТІ

Теплові насоси NIBE – найбільш тихі. Рівень звукового тиску 21 дБ(А)

Види теплових насосів

Геотермальні теплові насоси​​​
Найбільш енергоефективний спосіб опалення взимку та охолодження влітку. Геотермальний тепловий насос збирає тепло з оточуючого ґрунту або водойми, та може знизити рахунки за опалення на 80%. ​
від 9000 €
Теплові насоси повітря - вода​​
Повітряний тепловий насос використовує вуличне повітря, один з необмежених і поновлюваних джерел енергії природи. Повітряні теплонасоси не потребують ґрунтових робіт, що є перевагою перед геотермальними ТН.
від 6000 €
Рекуператорні теплові насоси та рекуператори​
Рекуператорні теплові насоси відбирають тепло з повітря, що видаляється вентиляцією. При використані такого насосу ціна опалення та нагріву гарячої побутової води зменшується у 2-4,5 рази.
від 7500 €
Попередній
Далі

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Грунтові теплові насоси

Грунтові теплові насоси використовують енергію землі за допомогою ґрунтових колекторів, в яких циркулює незамерзаюча рідина. Джерело тепла – ґрунт, підземні та поверхневі води (водойми).

Тепловими насосами можна обігрівати як житлові будинки, так і великі промислові об’єкти, нагрівати гарячу воду, кондиціонувати, гріти басейн та багато іншого.

Є моделі теплових насосів з вбудованим бойлером гарячої води або вбудованим охолодженням для кондиціонування та без нього. Широкий асортимент аксесуарів до теплових насосів дозволяє розширити його функції, а також підключати додаткові нагрівальні прилади – сонячні колектори, твердопаливні, рідкопаливні або газові котли та інше.

Власники ґрунтових теплових насосів отримують дешеву теплову енергію протягом 30-50 років завдяки величезному моторесурсу, продуктивності системи і незалежності від коливань температури на вулиці.
 
Правильний вибір моделі та потужності теплового насосу, типу та параметрів ґрунтових колекторів, дотримання рекомендацій виробника щодо монтажу є найбільш важливими умовами для багаторічної надійної роботи системи ґрунтового теплового насосу. Зверніться до нашої компанії і правильний вибір вище перерахованого Вам гарантований. 
 

NIBE S1155

Сучасна інверторна технологія і окремий бак-водонагрівач для оптимального підбору компонування.
Зручне сенсорне управління і інтегрований бездротовий зв'язок з енергозберігаючою інтелектуальною технологією.
6 - 16 КВТ

NIBE F1155​

Повністю укомплектований для роботи на опалення включно з автоматикою, датчиками, фільтрами тощо.Найкраща автоматика та програмне забезпечення.
Легко встановлюється в приміщеннях з низькими стелями.
6 - 25 КВТ

NIBE F1355​

Ідеальне рішеня для великих будинків та об'єктів нерухомості. Високий сезонний коефіцієнт енергетичної ефективності, а її робочий діапазон становить 4-28 кВт або 6-43 кВт. Дистанційне управління за допомогою NIBE Uplink.
25 - 43 КВТ

Теплові насоси повітря-вода

Повітряний тепловий насос використовує вуличне повітря, один з необмежених і поновлюваних джерел енергії природи.

Повітряні теплонасоси не потребують ґрунтових робіт, що є перевагою перед геотермальними ґрунтовими тепловими насосами, особливо при оновленні існуючих систем. Ціна “під ключ” повітряного теплового насосу нижча, ніж геотермального теплонасосу.

Шведські теплонасоси NIBE повітря-вода адаптовані до наших холодних зим, аналогічних Північній Європі, надійно забезпечать вас теплом, гарячою водою та холодом (кондиціонуванням). Працюють при температурі на вулиці до -25°C, одночасно забезпечуючи температуру води до +63°C, що свідчить про високу якість комплектуючих. Теплові насоси NIBE рекордно малошумні серед інших брендів представлених у ЄС, і не дратуватимуть Вас і Ваших сусідів.

З тепловими насосами NIBE повітря-вода можна знизити витрати на опалення до 80%. Залежно від площі вашої будівлі, робочих температур системи опалення, необхідності нагріву гарячої води чи басейну – обирається модель та потужність теплового насосу. NIBE традиційно пропонує вибір.
 
Для великих запитів у тепловій енергії – теплові насоси поєднують у групи до 8 штук, під загальним керуванням. Високий рівень енергоефективності теплонасосів повітря-вода NIBE означає, що первинні інвестиції повернуться швидко. Спеціалісти нашої компанії підберуть систему, яка принесе максимальну ефективність на кожний вкладений цент. 

NIBE F2120​

Тепловий насос з інверторним керуванням - справжній прорив в області ефективності.
Насос виробляє в п'ять разів більше тепла в рік, ніж електронагрівач з таким же рівнем енергоспоживання.
Автоматичне перемикання на необхідну для дому потужність протягом всього року.
8 - 25 КВТ

NIBE AMS 10

Вуличний блок теплового насоса повітря - фреон. Не замерзає взимку при відключенні електропостачання. Великий вибір модулів фреон - вода для приміщення. Вибір контролерів, в тому числі з системою "Розумний дім".
Найменша ціна, але висока ефективність.
6 - 16 КВТ

NIBE F2040​

Компактний тепловий насос, який адаптується до потреб будинку. Зібраний в одному корпусі - мінімум обладнання в приміщенні. Висока потужність навіть при температурі -20°C.
Енергозберігаюча інтелектуальна технологія з інтуїтивним управлінням.
6 - 16 КВТ

Рекуператорні теплові насоси та рекуператори

Рекуператорні теплові насоси відбирають тепло з повітря, що видаляється вентиляцією, а тому також звуться “вентиляційні теплові насоси”.

Вентиляційні теплові насоси та рекуператори: покращують самопочуття, здоров’я, мікроклімат у приміщенні. Ціна опалення та нагріву гарячої побутової води зменшується у 2-4,5 рази. Повітряні теплонасоси не потребують ґрунтових робіт, що є перевагою перед геотермальними ґрунтовими тепловими насосами, особливо при оновленні існуючих систем. Ціна “під ключ” повітряного теплового насосу нижча, ніж геотермального теплонасосу.

Рекуператорні теплові насоси працюють цілорічно, додатково гріють водяну систему опалення та гарячу побутову воду. З будівлі викидається повітря з температурою до мінус 15°С.

Представлені NIBE вентиляційні рекуператорні теплові насоси та рекуператори корисні в першу чергу:
  • будинкам з сучасною теплоізоляцією;
  • будівлям з недостатньою вентиляцією;
  • приміщенням з високими вимогами до якості повітря;
  • установам що потребують значну кількість гарячої води;
  • приміщенням що мають власні значні тепловиделення.
 

NIBE F730

NIBE F730 ефективно, просто і економічно забезпечує опалення, вентиляцію, рекуперацію тепла і гаряче водопостачання.
Стильний дизайн і компактний розмір.
NIBE F730 призначений для будівель площею 80-200 м².
до 11.5 кВт

NIBE F370

Готове та недороге рішення для опалення, гарячого водопостачання та витяжної вентиляції будівлі площею до 220 м². Забезпечує гаряче водопостачання, вентиляцію та водяне опалення автоматично, в погодозалежному режимі.
до 10.3 кВт

NIBE F130

Укомплектований рекуператор - тепловий насос нагріває гарячу воду цілий рік. Підключається до резервуару гарячої води будь-якого об'єму. Компактний, для встановлення в незручних місцях, або модернізації будівель
1.42 КВТ

Як це працює?

ЕНЕРГІЯ, ПРИХОВАНА ПІД ЗЕМЛЕЮ
За допомогою наповненої рідиною петлі, яку ще називають колектором, можна зібрати сонячне тепло, накопичене глибоко під землею, на дні водойм або на глибині декількох метрів прямо під вашим газоном.
Тепловий насос концентрує накопичену теплову енергію і нагріває воду в душі і радіаторі опалення. В петлі колектора циркулює рідина, яка нагрівається енергією сонця, що скупчилася глибоко під землею або на дні водойми. Рідина проходить через тепловий насос і потрапляє в інший закритий контур. Там знаходиться холодоагент, який під впливом вкрай низьких температур перетворюється в газ. Потім температура газоподібного холодоагенту значно підвищується за допомогою компресора високого тиску. Конденсатор віддає тепло в систему опалення будинку. Холодоагент при цьому повертається в рідкий стан і готовий знову перетворитися в газ, щоб заново почати акумулювати теплову енергію.
ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ
ВИЛУЧАЄМО ТЕПЛО ІЗ "НІЧОГО"
Ви коли-небудь замислювалися, як обігріти будинок за допомогою повітря? Тепловий насос може так сильно сконцентрувати теплову енергію зовнішнього повітря, що з її допомогою вийде нагріти воду в душі і радіаторах опалення.
Тепловий насос забирає зовнішнє повітря, і він потрапляє в замкнутий контур. У контурі міститься холодоагент, який під впливом вкрай низьких температур перетворюється в газ. Потім температура газоподібного холодоагенту значно підвищується за допомогою компресора високого тиску. Конденсатор віддає тепло в систему опалення будинку. Холодоагент при цьому повертається в рідкий стан і готовий знову перетворитися в газ, щоб заново почати акумулювати теплову енергію.
ТН ПОВІТРЯ/ВОДА
ВИКОРИСТОВУЄМО ПОВІТРЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕННЯ ПОВТОРНО
Вентиляційні теплові насоси вентилюють повітря в будинку, а потім використовують теплову енергію цього повітря для нагріву води і приміщень. Іншими словами, вентиляційний тепловий насос повторно використовує енергію відпрацьованого повітря. Вентилятор витягує повітря з усіх вологих приміщень в будинку. Це створює слабке розрідження, що змушує повітря з інших кімнат переміщатися у вологі приміщення. Свіже зовнішнє повітря надходить через клапани в зовнішніх стінах, вентилюючи все приміщення всередині будинку. Свіже повітря циркулює по системі повітроводів, а підігріте внутрішнє повітря надходить в тепловий насос, що забирає з нього теплову енергію. Це дозволяє тепловому насосу постачати всю будівлю гарячою водою і теплом.
ВЕНТИЛЯЦІЙНІ ТН

Потрібна допомога? Телефонуйте нам.

Месенджери

Залишились питання, відправте запит на консультацію

    Кошик