Популярні в Україні бренди сонячних інверторів

Серцем сонячної електростанції звичайно є інвертор. Від його якості та функціоналу залежить робота всієї системи. На ринку України представлено багато різних брендів і при виборі перетворювача стоїть нелегке завдання обрати саме той, який задовільнить потреби і пропрацює довгі роки. Наша компанія має досвід встановлення інверторів з 2015 року. Ми спробували чимало брендів, а може навіть всі, які є у нас на ринку. Тому можемо сміливо стверджувати який бренд кращий для конкретного об’єкту.

Типи сонячних інверторів

Обираючи інвертор, спочатку треба вирішити який функціонал від нього очікується. Якщо це продаж до мережі, або часткове заміщення власного електроспоживання, то вам підходить мережевий інвертор. Якщо ви прагнете здобути повну енергонезалежність або побудувати резервне джерело електроживлення, то вам підходить інвертор автономного типу. І нарешті, найпопулярніше рішення 2023 року це гібридний інвертор. Він поєднує в собі функціонал мережевого і автономного, створюючи таким чином ідеальний перетворювач з широким спектром функціоналу. Гібридний інвертор живить навантаження від сонячних панелей, акумулятора, мережі або генератора, а також надсилає надлишки до зовнішньої мережі для продажу по «зеленому» тарифу або по програмі взаємозаліку. Це однаково вигідне рішення для приватного будинку чи підприємства. Отже після вибору функціоналу стоїть питання який бренд обрати.

Як обрати якісний сонячний інвертор

Щоб уникнути неприємних сюрпризів у вигляді раптового вимкнення або поломки інвертора треба звертати увагу на технічні характеристики обладнання. Наші інженери ретельно вивчають технічну документацію і звертають увагу на наступні показники:

 1. Напруга зі сторони сонячних панелей;
 2. Кількість незалежних МРРТ;
 3. Вхідний струм на один стрінг та МРРТ;
 4. Тип охолодження;
 5. Наявність вбудованої системи захисних приладів;
 6. Наявність системи моніторингу;
 7. Наявність віддаленого контролю інвертора;
 8. Термін гарантії.
Популярні в Україні бренди сонячних інверторів

Бренди сонячних інверторів

Fronius одні з найкращих рішень на сьогодні

Fronius – компанія заснована в 1945 році в Австрії. Почала свою діяльність як родинний бізнес. Зараз вона стала глобальним лідером у сфері розробки та виробництва енергетичного обладнання, зокрема сонячних інверторів. Європейські інвертори Fronius мають мережеві рішення від 3 до 100 кВт, та гібридні рішення від 3 до 10 кВт.

Цей бренд підходить для замовників які звертають увагу на надійність та ім’я бренду. Гарантійній термін у цих інверторів складає 7 років, але виробник може продовжити цей термін і до 20 років за додаткову оплату. А це говорить про той факт, що ці інвертори розраховані на роботу мінімум 20 років поспіль. А ще інвертори мають зручну систему моніторингу. Слід відмітити що мінус мережевих інверторів полягає в досить маленькому діапазоні вихідних напруг, тобто при низькій або високій напрузі в мережі інвертори вимикаються. Щодо гібридних моделей, то мінусом на нашу думку є досить маленький спектр сумісних брендів акумуляторів, лише акумулятори від BYD. І все ж, із не китайських інверторів, Fronius одні з найкращих рішень на сьогодні. Це хороший європейський інвертор перевірений часом.

Huawei - компанія заснована в 1987 році

Huawei – компанія заснована в 1987 році. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Huawei має значну кількість патентів та інтелектуальних власностей, що підтверджує її роль як інноваційного лідера. Інвертори Huawei набули свою популярність у часи буму на зелений тариф. Тоді мережева модель на 30 кВт з 4 МРРТ трекерами була однією з найпопулярніших моделей мережевих інверторів.

На сьогодні в асортименті мережеві рішення від 12 до 115 кВт, та гібридні від 2 до 10 кВт. Всі інвертори Huawei мають базову гарантію 10 років, з можливістю подовження до 20 років. Із мінусів мережевих інверторів слід відзначити дороговизну, у порівнянні з аналогами китайських конкурентів. У гібридних моделях використання акумуляторів тільки свого власного виробництва та наявність безліч додаткового обладнання для налаштування резервного живлення навантаження. Бренд Huawei надає гарний сервіс в межах нашої країни, швидко замінює несправне обладнання та постійно удосконалює своє обладнання. Якщо потрібна хороша робоча модель, то це про Huawei.

Якщо ви шукаєте бюджетний інвертор якісний та надійний, то вам підходить саме Solis.

Solis швидко став одним з провідних світових постачальників високовольтних інверторів. Ginlong Solis зосереджений на наукових дослідженнях і розробках у галузі сонячної енергії, що дозволяє компанії впроваджувати нові технології та бути піонером в галузі. Її продукція знайшла застосування в численних престижних проектах по всьому світу, включаючи Шанхайську виставку у Китаї та Ейфелеву вежу у Франції.

Інвертори Solis стрімко увійшли в життя інсталяторів України у 2019 році. На той час вони надавали інвертор за низькою ціною, який мав гарний зовнішній вигляд і потрібний функціонал для продажу в за зеленим тарифом. Дуже швидко цей бренд покорив серця не тільки інсталяторів, а й кінцевих споживачів. На сьогодні інвертори Solis мають мережеві рішення від 5 до 110 кВт, та гібридні від 5 до 10 кВт в одному корпусі. Із недоліків слід відзначити, що наразі мало моделей доступні в наявності в країні. В іншому інвертори мають дуже лояльні ціни, хороші технічні характеристики та гарантію від 5 до 20 років. Якщо ви шукаєте бюджетний інвертор якісний та надійний, то вам підходить саме Solis.

Deye Technology Co., Ltd. – це велике виробниче підприємство засноване в 2000 р

Deye Technology Co., Ltd. –  це велике виробниче підприємство засноване в 2000 р. , що об’єднує дослідження та розробки, проектування, виробництво, продаж та послуги. Він складається з чотирьох основних виробничих ланцюжків, до яких входять сонячні інвертори.

В 2020 р. продаж інверторів Deye на зарубіжних ринках зріс у геометричній прогресії, досягнувши 334 мільйонів юанів. На ринку України цей бренд з’явився на початку 2022 року і став одним із хітів вже в осені. Інвертори гібридного типу потужністю від 5 до 12 кВт, які працюють з багатьма відомими виробниками акумуляторів та мають широкий діапазон перенавантаження по кожній фазі. Вони швидко набули популярність та заслужили визнання як у інсталяторів, так і у кінцевих споживачів. На сьогодні також починають завозити мережеві рішення на 30, 50 та 100 кВт. Цінник на інвертор досить лояльний, можна порівняти з Huawei. Мінусів як таких наша компанія поки не знайшла, ну може єдине – складне налаштування паралельної роботи декількох моделей. Гарантію на інвертор Deye виробники надають 5 років. Є офіційний сервісний центр та підмінний фон. Якщо потрібен якісний інвертор, то це про Deye однозначно.

Victron Energy була заснована в 1975 році Рейно Вейдером

Victron Energy була заснована в 1975 році Рейно Вейдером. Victron розробляє і продає інвертори, зарядні пристрої та інші супутні продукти для перетворення енергії. Компанія, орієнтована на технології та на продажу. Більшість продуктів містять програмне забезпечення, і останнім часом все більше і більше наших унікальних функцій знаходяться в програмному забезпеченні.

Інвертори Victron мають рішення автономного і гібридного типу потужністю від 1 до 15 кВт. Складається система з інвертора та контролера заряду акумулятора, що надає можливість широкого профілю проектування системи. Інвертори мають можливість сумісної роботи з генератором, а також паралельної роботи для отримання напруги 380 В. Оскільки це Нідерландський бренд, то головним мінусом є його вартість. Це один із найдорожчих інверторів на нашому ринку. Також вони достатньо складні у налаштуванні, тому без досвідчених інсталяторів не обійтись. Такий інвертор підходить для тих замовників, які хочуть купити один раз і на все життя обладнання. Бо інвертори від Victron можна модернізувати у будь-яку по потужності і функціоналу систему коли це знадобиться. Вони по європейські надійні та довговічні.

Luxpower була заснована в 2017 році групою інженерів із сонячних інверторів

Luxpower була заснована в 2017 році групою інженерів із сонячних інверторів. Вони призначені для пропозиції найпередовішої технології сонячних інверторів у вуглецево-нейтральну епоху для інтеграторів, установників та користувачів. Згодом Luxpower стала одним із провідних постачальників сонячних інверторів у галузі.

На сьогоднішній день по всьому світу встановлено понад 50 000+ систем Luxpower, і цей список постійно зростає. Платформа пропонує найбільш доступний моніторинг для всіх ролей у мережі, продуктів, починаючи від житлових та закінчуючи комерційними, обслуговування завжди є нашим головним пріоритетом. На сьогодні відомі 2 моделі на 5 та 10 кВт. Але найпопулярніша модель все ж на 5 кВт. Вони стали майже спасінням у 2022 році від блекауту для дуже багатьох сімей. Інвертор Luxpower має відносно невисоку вартість при всьому своєму функціоналу, а саме він повноцінний гібрид. Може працювати сумісно з генератором, а також паралелитись до 6 одиниць в 3 фазну систему. Має зручне налаштування, гарний дизайн та легкий у користуванні. Серед кінцевих споживачів він має великий попит, оскільки його встановлення та пуско-наладка доступна кожному, хто розбирається в електриці.

Must Power Limited - інноваційна високотехнологічна компанія

Must Power Limited – інноваційна високотехнологічна компанія, що спеціалізується на дослідженнях та розробках, виробництві та маркетингу фотоелектричних (PV) інверторів, інверторів, сонячних контролерів заряду, сонячних батарей та деяких інших продуктів, пов’язаних із сонячними батареями.

Must Power Limited заснована у 1998 році зі штаб-квартирою в Гонконгу. На сьогодні цей бренд один із найбюджетніших рішень для створення автономних і гібридних сонячних станцій. Має потужність 3 та 5 кВт, проте може паралельно підключатись до 6 одиниць.

AFORE Energy - це міжнародна компанія, яка була заснована у 2010

AFORE Energy – це міжнародна компанія, яка була заснована у 2010 році. З моменту свого заснування і до сьогоднішнього дня, AFORE Energy активно розвивається та розширює свою присутність на глобальному ринку сонячної енергетики та зберігання енергії.

Є мережеві рішення від 3 до 60 кВт, та гібридні рішення на 5 та 6 кВт. Сумісні з широким спектром акумуляторів та сонячних панелей. Мають базову гарантію 10 років. Гарно себе показали в умовах відключень світла. Мають недоліки у вихідній потужності автономного входу. Моделі на 5 та 6 кВт мають всього 4,6 кВт автономної потужності, якщо сонячні панелі не підключені або не видають потрібної потужності. Це стало досить неприємним фактом, який ми дізнались на практиці.

Solinteg — провідне технологічне та новаторське підприємство

Solinteg — провідне технологічне та новаторське підприємство, яке пропонує передові та оптимізовані рішення для зберігання енергії для інтелектуальної інтеграції сонячної енергії до розподіленої мережі.

Завдяки передовим технологіям та платформі Solinteg MORE компанія Solinteg пропонує продукти, такі як фотоелектричні інвертори, акумулятори, інтелектуальні термінали, пристрої моніторингу та послуги EMS, з надійною та визначною продуктивністю. Гібридні інвертори Solinteg мають потужність 10, 15 та 20 кВт. Із мінусів були виявлені такі: невеликий струм заряду і розряду акумуляторного блоку, що обмежує потужність автономного виходу при аварійному живлені. Також інвертори сумісні із невеликим спектром акумуляторних брендів. В цілому інвертори за свій цінник показали свою роботу в гарному світлі і поки до них немає претензій.

Stromherz заснований командою досвідчених професійних інженерів в австрійському місті

Stromherz заснований командою досвідчених професійних інженерів в австрійському місті Вельс у 1993 році, що спеціалізується на фундаментальних дослідженнях технології LFP та дослідженнях у галузі розробки ESS.

Акумулятори LFP відомі підтвердженим терміном служби понад 10 000 циклів при глибині розряду 90% DOD з гарантією якості 10 років. Спеціалізуються на виробництві акумуляторів для житлових та комерційних приміщень. В Україні першою відомою моделлю стала 10 кВт 3 ф. Інвертор має німецьке коріння, і це робить його цікавим для тих, хто бажає не китайські рішення. Гарантія на виріб складає 10 років, а це дає впевненість у якості компонентів, з яких він складається. На початку 2023 року з’явилась модель на 50 кВт, проте поки нашій компанії не вдалось її поставити та подивись як вона працює. Із мінусів цього бренду варто відзначити високу ціну і роботу тільки зі своїми акумуляторами. Якщо ви хочете встановити якісний німецький перетворювач з гарантією безперечної роботи на 10 років, тоді вам однозначно підходить гібридний інвертор від Stromherz.

Обрати якісний надійний сонячний інвертор можете в нашому інтернет-магазині самостійно, або звернутись до спеціалістів і отримати допомогу у виборі вашого ідеального інвертора просто зараз. Залишайте свої контакти і ми допоможемо вам у питанні вибору кращого інвертора для вашої сонячної станції .

Автор статті

Чиньонова Маргарита​

Менеджер з продажу сонячних станцій. Контактний телефон: +380671824838

Виникли питання? Залиште свій номер і наш спеціаліст зателефонує для надання консультації!

  Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Кошик