Менше 200Вт

Відображаються усі з 5 результатів

Сонячні батареї менше 200Вт

Альтернативна енергетика сьогодні один з напрямків, що швидко розвиваються. З кожним роком бажання користувачів відмовитися від центрального енергоспоживання стає дедалі явнішим, а стимулом для цього часто стають зростаючі тарифи. Якщо раніше створення власної сонячної електростанції було збитковим, то сьогодні альтернативна енергетика стала цілком рентабельним рішенням для приватного будинку, дачі або навіть невеликого підприємства.

На ринку сонячних панелей представлені батареї з різними характеристиками. Серед доступних користувачам є батареї на 200 Вт так і панелі, здатні виробляти до кіловата альтернативної енергії. Проте, не всім потрібні такі потужності. Іноді користувачам необхідна міні сонячна батарея, чия потужність не перевищуватиме 200 Вт і саме про такі ми поговоримо далі.

Для чого може знадобитися міні сонячна панель

На відміну від великих та потужних фотоелементів – міні сонячні батареї найчастіше використовуються як альтернативне джерело живлення у подорожах. Міні сонячні панелі можуть забезпечити вас достатньою кількістю енергії, щоб зарядити смартфон, powerbank і навіть забезпечити освітлення кемпінг на ніч. З огляду на популярність активного способу життя сьогодні не дивно, що бажання купити міні сонячну батарею виникає у багатьох мандрівників.

Натомість далеко не всі сонячні панелі використовуються в польових умовах. Деякі користувачі розглядають міні сонячні панелі для дому. Але чи підійдуть панелі з показником потужності менше 200 Вт для використання як альтернатива будинку?

Чи можна використовувати маленькі сонячні батареї для дому

Говорячи про енергопостачання житлового будинку, слід розуміти, що середній показник споживання електрики в день для квартир дорівнює 2-3 кіловатам. У приватному будинку цей показник може бути вищим залежно від сезону та методів опалення. Якщо ви плануєте купити міні сонячну панель для будинку і використовувати її як альтернативне джерело живлення, то боїмося, що нічого не вийде.

Потужність, яку пропонують маленькі сонячні панелі, можна використовувати для зарядки гаджетів, або створення мінімального освітлення. Сонячні батареї менше 200 Вт можна розглядати як альтернативу для дачних будинків, де ви плануєте використовувати мінімальну кількість енергії. Однак навіть при такому кейсі використання маленьких сонячних панелей може не вистачити для коректної роботи електроприладів.

Говорячи про кейси, де міні сонячні панелі здатні показати себе з кращого боку, необхідно згадати наступні:

  • Подорож на велосипеді
  • Відпочинок у кемпінгу
  • Альтернативне джерело живлення під час подорожі автомобілем

Перераховані кейси мають щось спільне, адже всі вони вимагають мінімального використання електроенергії для комфортного проведення часу. Якщо вам потрібна сонячна панель, здатна зарядити ваш смартфон або ноутбук – батареї до 200 Вт зможуть впоратися з цим завданням. Однак, якщо ви потребуєте альтернативного джерела живлення для житлового будинку або дачі, де необхідно використовувати електроінструмент, котел або чайник – рекомендуємо поглянути в бік сонячних панелей на 500 і більше Вт. Вони зможуть забезпечити вас достатнім запасом потужності для комфортного використання електроприладів без ексцесів.

Кошик