Більше 500Вт

Показано 1–15 із 28

Сонячні панелі більше 500Вт

Альтернативна енергетика це майбутнє, яке з роками стає все доступнішим. Завдяки попиту на альтернативну енергетику сотні компаній по всьому світу займаються виготовленням та розробкою сонячних панелей нових типів. Вони відрізняються кращою продуктивністю та доступнішою ціною. Ці фактори часто є основними для користувачів.

Зважившись на створення власної сонячної електростанції, користувачі приходять до думки, що необхідно купити сонячну панель 500 вт або потужніше. Такий показник потужності визнаний оптимальним для автономного енергопостачання, але навіщо саме можуть підійти такі панелі? Чи варто платити більше за сонячні панелі 500Вт, чи можна обійтися менш потужними рішеннями? Про це ми й поговоримо далі.

Для чого підходять сонячна панель 500 Вт або більше

Прагнення перейти на альтернативні джерела енергії обумовлено багатьма факторами. Найчастіше користувачі схиляються до створення автономної сонячної електростанції тоді, коли централізована подача енергії до будинку або занадто дорога, або неможлива. Потрапивши в таку ситуацію, ви можете вибрати один або відразу кілька альтернативних джерел живлення. Найбільш екологічно чистим та безпечним прийнято вважати СЕС.

Питання вибору сонячних панелей з огляду на потужність обумовлено безліччю моментів. Перший та основний, це звичайно ж ціна. Сонячні батареї 500 вт, ціна яких варіюється в залежності від виробника, більш ефективні ніж сонячні батареї меншої потужності. Ще одним аспектом на користь потужніших панелей є місце. Одна сонячна панель 600 Вт займатиме менше місця, ніж 3 батареї по 200Вт. Так що якщо питання розміщення і площі яку доведеться виділити для установки панелей є вам важливим, краще віддати перевагу панелям потужніше 500Вт.

Сонячна панель на 700 вт на відміну від батарей меншої потужності здатна запропонувати власнику повну автономію та незалежність від централізованого енергопостачання. Однак, 700Вт це не межа потужності, оскільки на ринку представлені панелі, чий показник потужності може сягати 1 кіловата. Кіловатні батареї рідкість, проте для отримання такої потужності ви завжди можете з’єднати кілька батарей послідовно або паралельно. Таким чином, вам вдасться отримати будь-яку необхідну потужність без необхідності шукати панель з конкретними показниками.

Зробивши вибір на користь сонячних панелей для електростанції, чия потужність понад 500 вт ви зможете використовувати свою СЕС як основне джерело живлення, досягнувши повної автономії. Якщо ж енергії, що акумулюється, буде занадто багато, то ви можете стати постачальником енергії в центральну мережу за зеленим тарифом. Таким чином, придбання потужніших сонячних панелей пропонує вам лише переваги, а єдиним недоліком такого рішення є кінцева вартість панелей. Говорячи про те, де можуть використовуватися сонячні панелі на 500 вт і потужніше слід згадати:

  • Приватні будинки
  • Підприємства
  • Багатоквартирні будинки

Таким чином, якщо ви хочете досягти автономії та незалежності від центрального енергоспоживання або вам необхідне надійне альтернативне джерело живлення – сонячні панелі на 500 вт і більше зможу впоратися з цим завданням. Ознайомитись з асортиментом сонячних батарей та вибрати підходящі для своєї майбутньої СЕС ви можете відвідавши наш каталог.

Кошик