Паралельно покрівлі

Відображаються усі з 7 результатів

Кріплення сонячних панелей на даху: Особливості та переваги

Кріплення сонячних панелей на дах є популярним методом монтажу фотоелементів для сонячних електростанцій. Багато в чому популярність встановлення панелей на даху пов’язана з тим, що таким чином власнику СЕС немає потреби жертвувати прибудинковою територією для організації альтернативного джерела енергії. Крім того, встановлення сонячних панелей на даху коштує дешевше, ніж формування конструкцій на прибудинковій території. Ще однією перевагою такої установки є її простота, адже для монтажу немає потреби збирати додаткові конструкції, панелі можна встановити прямо на вашу покрівлю.

Кріплення сонячних панелей на даху – це процедура, для якої знадобиться не тільки розуміння принципу встановлення, а й досвід. Звернутися по допомогу до встановлення сонячних панелей на дах будинку ви можете до фахівців нашої компанії, скориставшись відповідною вкладкою на сайті. Окрім послуг із встановлення сонячних панелей, наші фахівці також можуть допомогти вам сформувати проект сонячної електростанції, підібрати необхідні для неї елементи та забезпечити вас якісним сервісним обслуговуванням СЕС.

Встановлення панелей на дах виглядає як чудова ідея, але чи знадобиться вам міняти свою покрівлю? Чи можна встановити сонячні панелі на металеву черепицю та які матеріали не підходять для монтажу сонячних панелей? Відповісти на ці питання ми постараємося у наступному блоці.

Монтаж сонячних панелей на даху: що врахувати перед покупкою монтажних систем

Кріплення сонячних панелей на скатний дах виглядає як складний і трудомісткий процес. Однак це не зовсім так. Завдяки сучасним технологіям, монтаж сонячних панелей на дах проходить швидко і часто без необхідності проробляти додаткові отвори. Це означає, що у вас є чудова можливість зберегти чудовий вигляд черепиці на даху, при цьому встановивши сонячні панелі.

Говорячи про матеріали, які ідеально підходять для встановлення на них сонячних панелей, слід згадати такі:

  • Металева черепиця
  • ПВХ
  • Керамічна черепиця

Перелічені матеріали найчастіше використовують для оформлення даху. Однак є ще один не менш популярний матеріал, а саме – шифер. Шиферні листи часто використовуються у старих будинках і непогано справляються зі своїми завданнями. Розуміючи поширеність шиферних листів як матеріал для покрівлі, ми розробили власну технологію монтажу кріпильних конструкцій з урахуванням усіх особливостей шиферу. Таким чином, ми можемо запропонувати вам конструкцію, яка відмінно покаже себе в аспекті надійності і при цьому не зашкодить вашій покрівлі.

Особливість шиферного листа в порівнянні з черепицею або ПВХ полягає в тому, що при виконанні отвору в шифері навіть при максимальній обережності згодом лист може почати руйнуватися. Крихкість та непристосованість шиферу роблять його одним із небагатьох матеріалів покрівлі, які за загальним правилом не підходять для встановлення на них кріплень для сонячних панелей. Однак, завдяки нашій авторській технології, монтаж кріпильних конструкцій на шифер перестає бути проблемою.

Крім матеріалів для встановлення сонячних панелей на даху будинку, важливу роль також відіграє градус покрівлі, адже саме від нього залежатиме градус під яким будуть встановлені системи кріплення і безпосередньо панелі. Допустимий кут нахилу покрівлі від 20 до 45 град, на якому панелі ефективно працюватимуть. Найоптимальніший 35-40 залежно від регіону, в якому знаходиться будова. Щоб отримати максимум сонячного світла і тим самим забезпечити ефективну роботу всієї системи СЕС, вам знадобиться спеціаліст, і наша компанія готова надати вам цю допомогу.

Звернувшись до нас, ви можете отримати готовий проект для своєї власної СЕС, а також послуги професіоналів із підбору необхідного обладнання та його встановлення. Наші експерти розрахують необхідну кількість кріплень та підберуть ідеальний кут нахилу для ваших сонячних панелей. Таким чином, звернувшись до фахівців у своїй справі, ви отримаєте ефективну сонячну станцію, яка складається з якісно встановлених на даху панелей та обладнання, здатного служити роками.

Кошик