Наземна

Відображаються усі з 4 результатів

Наземне розміщення сонячних панелей: Плюси та мінуси

Сонячна електростанція – це чудова можливість позбавитися залежності, викликаної споживанням енергії з централізованої системи. Звернувшись до фахівців, ви можете створити детальний план майбутньої СЕС і навіть делегувати всі труднощі, пов’язані із встановленням та обслуговуванням сонячних панелей. Разом з тим, вам знадобиться зробити вибір, де саме ви хочете розмістити сонячні панелі для своєї станції.

Наземне розміщення сонячних панелей властиве станціям, створеним на базі підприємств та установ. Як правило, користувачі вибирають монтаж панелей на даху, адже таким чином можна заощадити місце на прибудинковій території. Однак, якщо ви маєте потребу у великій кількості енергії, розміщення сонячних панелей на території стане оптимальним рішенням.

Наземна система кріплення сонячних панелей має низку особливостей. Оскільки такий метод установки найчастіше використовується в станціях, орієнтованих на комерційну діяльність, конструкції, на яких будуть розміщені панелі, здатні витримувати більше фотоелементів, ніж класичні кріплення для установки панелей на дах. Разом з тим, наша компанія взялася за реалізацію кращої варіативності в аспекті кріплень для наших клієнтів та їх сонячних панелей. З 2018 року ми виготовляємо та реалізуємо системи кріплення власного виробництва, що дозволяють змінювати кут нахилу в залежності від пори року та потреб власника СЕС. У нашому каталозі ви знайдете як стаціонарні, так і варіативні системи кріплення сонячних панелей.

Але які характеристики слід врахувати, обираючи наземне кріплення сонячних панелей? Саме про це ми й поговоримо далі.

Які характеристики варті уваги при виборі наземних кріплень для сонячних панелей?

Установка сонячних панелей на території є оптимальним вибором, якщо є потреба у виробленні якомога більшої кількості енергії. Розміщення сонячних панелей на території найчастіше можна зустріти в комерційних сонячних електростанціях, де вироблена енергія надходить або в енергетичну систему підприємства, або на продаж. Незважаючи на те, що розміщення сонячних панелей на землі трапляється не так часто, такі кейси відрізняються своєю масштабністю.

Більшість наземних конструкцій для сонячних панелей – це складні каркаси, які здатні утримувати десятки панелей і формують цілі поля фотоелементів. Для того, щоб конструкція, що утримує сонячні панелі, була досить стійкою, важливо звернути увагу на місце їх розташування та погодні умови регіону. Крім того, рекомендується звернути увагу на:

  • Використовувані матеріали

Системи для наземного монтажу сонячних панелей часто є цілими лісами, на яких тримаються сонячні панелі. Подібні конструкції повинні протистояти погодним умовам як у теплу, так і холодну пору року. Це означає, що каркас наземної системи повинен бути виготовлений з матеріалів, не схильних до корозії або послаблення через перепади температур.

  • Розміри

Розмір каркаса для встановлення сонячних панелей безпосередньо впливає на те, скільки фотоелементів ви можете розмістити на конструкції. Плануючи купити наземні кріплення для сонячних батарей, переконайтеся, що ви знаєте кількість панелей та їх розмір, що планується за проектом майбутньої СЕС. Помилившись із розмірами кріплень, ви не тільки ризикуєте залишитися без кількох сонячних панелей через відсутність місця для їх кріплення, а й втратити у підсумковій потужності спроектованої СЕС.

  • Стійкість

Якщо проект СЕС передбачає розміщення великої кількості панелей, слід переконатися, що готова конструкція буде досить стійкою для протистояння вітру. Багато в чому показник стійкості залежить від якості кріплень. Ми виробляємо конструкції з урахуванням найсуворіших кліматичних умов та прораховуємо необхідні ризики, пов’язані з поривами вітру. Такий підхід дозволяє нам запропонувати клієнтам можливість придбати кріплення та конструкції, здатні боротися з погодними умовами та служити вам довгі роки.

 Тип наземної конструкції:

У каталозі нашої компанії наведені наземні конструкції для кріплення сонячних панелей декількох типів. Ви можете придбати стаціонарне кріплення типу навісу, яке призначене для розміщення панелей на статичному столі в кілька рядів у портретному положенні така конструкція є оптимальним рішенням в аспекті ефективність/якість, але не пропонує варіативності. Крім статичних конструкцій ми також пропонуємо системи із змінним кутом нахилу. Такі системи призначені для встановлення сонячних панелей на конструкції, які можуть змінювати кут нахилу в залежності від сезону року. Наприклад, для літа оптимальний кут – це 20 градусів, для зими 45, а для сезону весна-осінь – 35 град. Таким чином, можна підвищити загальну річну генерацію на 5%.

Перелічені параметри відіграють важливу роль в оптимальній експлуатації систем кріплення і безпосередньо самих сонячних панелей. Від того, наскільки надійно будуть закріплені панелі та як ефективно конструкції зможуть боротися з погодними умовами, залежить ваш прибуток та безперебійність електропостачання.

Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно розібратися з тим, які конструкції підійдуть для наземної установки сонячних панелей, зверніться до нас. Наші фахівці підберуть для вас відповідні системи кріплення, а також зроблять монтаж конструкції і панелей. Дізнатися більше про наші послуги ви можете, ознайомившись із відповідною сторінкою на сайті.

Кошик