Для плоского даху

Відображаються усі з 5 результатів

Встановлення сонячних панелей на плоский дах: Особливості кріплення та процесу

Сонячні електростанції – це популярний спосіб формування власної автономної системи електропостачання. За допомогою станції та достатньої кількості панелей ви можете повністю відмовитись від централізованого енергоспоживання на користь альтернативних джерел енергії. Водночас процедура проектування, підбору елементів та безпосередньої їх установки пов’язана з багатьма складнощами.

Звернувшись до нашої компанії, ви можете придбати все необхідне для створення власної сонячної електростанції. У нашому каталозі представлено все – від сонячних панелей до інверторів для регулювання напруги, що подається, і його синусоїди. Також ми самостійно займаємось виготовленням систем для кріплення панелей із оцинкованого профілю. Крім того, наші майстри можуть встановити сонячні панелі на дах. Але чи буде проблемою те, що ваш дах плаский? Саме про це ми й поговоримо далі.

Чим установка панелей на плоский дах відрізняється від інших?

Кріплення для сонячних панелей на плоскому даху конструктивно мають багато спільного із класичними кріпленнями панелей. Єдиною значущою різницею між двома типами можна назвати хіба що кут, під яким будуть встановлені панелі. Однак, наші фахівці крім класичного методу встановлення монтажних конструкцій використовують баластні системи таким чином, ми можемо запропонувати клієнтам монтаж конструкцій для встановлення панелей без необхідності сверлити покрівлю. Так, кріплення сонячних панелей на плоский дах можуть мати як нульовий градус, так і той кут нахилу, при якому панелі отримуватимуть сонячне світло якомога довше.

Кріплення сонячних панелей на плоскому даху, крім конструктивних особливостей також відрізняється принципом монтажу. Якщо при встановленні на звичайний скатний дах спеціалістам необхідне спеціальне обладнання, то система кріплень на плоский дах з підйомом кута встановлюється набагато легше. Як правило, власник будинку має доступ до даху, а це означає, що фахівці зможуть приступити до роботи, просто піднявшись сходами.

Система кріплення на плоский дах може похвалитися варіативністю. Фахівці нашої компанії можуть запропонувати вам встановлення панелей як в альбомному, так і в портретному форматі. Також для досягнення максимальної результативності ми аналізуємо розміщення об’єкта щодо сонця та підбираємо орієнтацію для панелей таким чином, щоб досягти максимальних показників ефективності станції.

Про характеристики, яким варто приділити увагу перед тим, як купити кріплення для сонячних панелей на плоский дах, ми поговоримо далі.

На що звернути увагу, вибираючи кріплення для панелей на плоский дах?

Альтернативна енергетика – це відмінний спосіб повністю відмовитися від централізованого енергоспоживання. Потужність електростанції безпосередньо залежить від того, скільки панелей ви плануєте розмістити на своєму даху або ділянці. Говорячи про монтаж сонячних панелей на плоский дах, найважливішими параметрами для кріплення панелей можна назвати наступні:

  • Розмір

Часто від розміру кріплення залежить, скільки панелей ви зможете розмістити на системі. Вибираючи систему кріплення під конкретну кількість сонячних панелей, завжди пам’ятайте про розміри наявних панелей і зіставляйте їх з тими, що вказані в характеристиках системи. Однак, звернувшись до нас, ви можете отримати кріпильну систему спеціально створену під ваші панелі нашими фахівцями. Ми використовуємо оцинкований профіль та самостійно виготовляємо конструкції для забезпечення наших клієнтів достатньою варіативністю.

  • Матеріали

На ринку елементів кріплення для сонячних панелей використовуються різні сплави з унікальними характеристиками. Ми рекомендуємо вибрати алюмінієвий або оцинкований профіль, оскільки він найменше піддається корозії. Варто пам’ятати, що через особливості плоского даху на ній може накопичуватися вода після дощу або снігу взимку. Тому, вибираючи систему кріплення для сонячних панелей, враховуйте всі ризики, пов’язані з постійним контактом з водою.

  • Функціональність

Крім статичних конструкцій на ринку кріплень для сонячних панелей є конструкції, здатні змінювати свій кут нахилу в залежності від часу дня. Вартість таких систем дорожча, ніж у статичних, проте таке кріплення здатне покращити ефективність роботи вашої СЕС на 5% у середньому по році.

Перелічені параметри відіграють важливу роль у тому, наскільки надійно будуть закріплені ваші сонячні панелі та скільки енергії зможе виробити ваша СЕС. Таким чином, уважно підійшовши до процедури підбору відповідних кріплень або звернувшись за допомогою до фахівців, ви зможете придбати кріплення, неушкоджені негативним впливом погодних явищ та здатні забезпечити ваші панелі максимальною кількістю сонячного світла у будь-який час дня.

Якщо ви не готові самостійно розумітися на тонкощах підбору кріпильних матеріалів для сонячних панелей, наша компанія завжди готова прийти вам на допомогу. Спеціалісти нашої компанії можуть допомогти вам з розробкою проекту сонячної електростанції, підбором елементів та їх подальшим встановленням. Крім того, ми також можемо забезпечити вас постійним технічним обслуговуванням, таким чином продовжуючи життя вашої СЕС.

Дізнатися більше про послуги нашої компанії ви можете, ознайомившись відповідними сторінками на сайті. Там вас чекатиме контактна інформація та каталог обладнання, придбати яке ви можете з доставкою в будь-яку точку України.

Кошик