Контролери для сонячних панелей

Відображаються усі з 3 результатів

Контролери для сонячних панелей та тонкощі їх вибору

Альтернативна енергетика — це популярний в Україні напрямок і з кожним роком користувачів, які бажають відмовитися від централізованого енергопостачання, стає лише більше. Причин тому маса, проте основною сміливо можна назвати постійне зростання тарифів. Для підприємців вартість електроенергії є ще гострішим питанням, а тому комерційний сегмент все частіше придивляється до альтернативних джерел електроживлення.

Система сонячної електростанції складається із сонячних панелей, акумуляторів, інвертора та контролера сонячної панелі. Слід зауважити, що система СЕС здатна працювати і без контролера. Разом з тим підключення сонячної батареї до акумулятора без контролера здатне негативно вплинути на термін служби ваших акумуляторів або електроприладів, чого звичайно хотілося б уникнути. Але які завдання виконують контролери для сонячних панелей та на що варто звернути увагу перед їх придбанням?

Навіщо необхідний контролер заряду сонячних панелей?

Контролер заряду сонячної панелі – це пристрій, що контролює стан акумуляторів сонячної електростанції. Контролер заряду від сонячної панелі відстежує показник заряду на акумуляторах, знижує напругу, якщо акб повністю заряджений і знімає навантаження з акумулятора, якщо він досяг повного розряду. Таким чином, контролер сонячної батареї може значно продовжити термін служби ваших акумуляторів і забезпечити більш ефективну роботу всіх СЕС. Ефективність виконання перелічених завдань залежить від обраного вами контролера. Таким чином, якщо ви вирішили купити контролер для сонячних панелей, то найкращим способом не помилитися буде консультація з фахівцями. Наша компанія та її співробітники завжди готові надати допомогу при виборі елементів СЕС. Крім того, ми також надаємо послуги з проектування та обслуговування сонячних електростанцій. Дізнатися більше про наші послуги ви можете, скориставшись сайтом.

Щоб купити відповідний контролер для сонячних панелей, вам знадобиться звернути увагу на цілу низку характеристик. Насамперед необхідно визначитися, контролер заряду сонячних батарей якого типу вам необхідний.

Контролери для сонячних батарей яких типів покупцям доступні?

Поступове зростання популярності на альтернативну енергетику так чи інакше впливає на асортимент товарів, призначених для альтернативних електростанцій. Завдяки популярності СЕС ринок наповнений різноманітними панелями, інверторами та акумуляторами. Асортименти контролерів заряду для сонячних панелей також не відстає.

Відвідавши каталог нашого магазину, ви можете купити контролер для сонячних панелей наступних типів:

  • МРРТ – контролери такого типу є найпрогресивнішими. МРРТ контролери відстежують заряд акб в реальному часі, що дозволяє оптимізувати роботу системи таким чином, щоб досягти найкращої ефективності.
  • ШІМ – це контролери для сонячних панелей, що використовують принцип широтно-імпульсної модуляції для зниження напруги сонячної панелі з метою реалізації максимально ефективного заряду акб. Коли заряд акб стає максимальним контролер знижує його до необхідних компенсації саморозряду значень. На ринку присутні ШІМ контролери здатні реагувати на зміни температури, що дозволяє досягти оптимальних результатів при зарядці АКБ та продовжити їх термін служби.

Крім перерахованих контролерів є також класичні контролери для сонячних панелей, що працюють за принципом включення та вимкнення. Їх єдиною функцією, як і випливає з назви, є включення та відключення подачі електрики на акумулятори у разі повної зарядки або часткового розряду.

І МРРТ і ШИМ контролери для сонячних панелей мають попит серед тих, хто планує проектування власної сонячної електростанції або бажає замінити вже існуючий контролер формату on/off на щось технологічніше. Але на які параметри варто звернути увагу перед тим, як купити сонячний контролер?

Які характеристики варто врахувати, перш ніж купити контролер для сонячної батареї

Як ми вже з’ясували завдання контролера заряду всередині СЕС полягає у відстеженні та коригуванні напруги, що подається на акумулятори в залежності від ступеня їх розряду. Таким чином, неправильно підібраний контролер може звести нанівець ефективність роботи всієї системи, адже замість економії ви отримаєте необхідність змінювати акб для СЕС набагато частіше, ніж планували. Крім того, неправильно підібрані контролери здатні знизити продуктивність СЕС майже вдвічі. Уникнути подібних наслідків можна уважно підійшовши до процедури вибору контролера для сонячних панелей та приділивши цьому процесу достатньо часу.

Щоб купити контролер заряду від сонячної батареї, варто звернути увагу на:

  • напруга заряду
  • струм заряду/розряду
  • бренд

Звернувши увагу на перелічені аспекти, ви зможете купити контролер заряду для сонячних батарей, який ідеально підійде для вашого кейсу використання. Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі контролера – вам завжди доступна допомога фахівців нашої компанії. Зрештою, якщо ви тільки замислюєтеся про створення власної СЕС і вам потрібна консультація експертів, готових спроектувати, підібрати обладнання та встановити всі елементи вашої СЕС – зверніться до нас.

Дізнатися більше про послуги нашої компанії ви можете, скориставшись сайтом. Там вас чекатиме контактна інформація за допомогою якої ви зможете отримати консультацію від фахівця.

Кошик