Мережеві інвертори

Показано 1–15 із 23

Мережевий інвертор

Мережевий перетворювач напруги – це пристрій, що стабілізує напругу, що подається з сонячних панелей. Головною особливістю мережевого інвертора можна назвати той факт, що він одночасно підключений і до сонячних панелей, і до центрального енергопостачання. Ця особливість дозволяє передавати надлишки одержаної енергії до центральної системи за зеленим тарифом. Крім того, можна використовувати енергію з центральної мережі у випадку, якщо енергії, що подається від сонячних панелей, виявиться недостатньо.

Для чого потрібні інвертори для сонячних батарей

Мережеві інвертори для сонячних панелей в першу чергу використовуються для перетворення та стабілізації напруги в системі. Напруга, що поставляється безпосередньо з сонячних панелей, може виявитися смертельною для багатьох сучасних приладів, оскільки вони потребують стабільних 220 вольтів. Щоб уникнути ризиків, пов’язаних із стрибками напруги, використовуються мережеві інвертори.

Купити мережевий інвертор – це завдання, з яким вам доведеться зіткнутися, якщо ваша мета – запуск мережевої електростанції. Також електростанція може бути спроектована та зібрана під ключ нашими фахівцями. Однак, якщо вам необхідно купити інвертор для сонячних панелей, то в нашому каталозі знайдеться відповідна вам модель.

Щоб забезпечити стабільність внутрішньої енергетичної системи, вам знадобиться відповідний мережевий інвертор. Придбання такого обладнання вимагає уваги до характеристик моделі, адже ризик придбати пристрій, який не підходить за показниками, дуже великий. Щоб полегшити завдання, ми зібрали найважливіші характеристики для мережевих інверторів, гідні вашої уваги.

Як правильно вибрати мережний інвертор

Мережевий інвертор для сонячних батарей це складний пристрій, що має масу характеристик. Можливість таких інверторів одночасно працювати з альтернативною енергією та центральним енергопостачанням робить їх чудовим рішенням для бізнесу та комерційних приміщень. Однак, якщо ви припустите помилку при виборі пристрою, ваша система не зможе працювати коректно та ефективно.

Щоб купити мережевий інвертор і не помилитись, варто звернути увагу на такі характеристики:

  • Вхідна напруга – для вибору відповідної моделі необхідно звернути увагу на напругу, що подається від сонячних панелей.
  • Форма напруги на виході – рекомендуємо віддати перевагу моделям із чистою синусоїдою.
  • Пікова та номінальна потужність пристрою – показує, з яким показником споживання зможе впоратися та чи інша модель.
  • Система охолодження – у випадку з інверторами оптимально вибирати моделі з найкращим охолодженням.
  • Спектр вбудованих захист – захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання – це спектр, який убезпечить ваше обладнання та дозволить використовувати альтернативну енергію без ризиків для електроприладів.

Перелічені характеристики є фундаментальними під час вибору мережного фільтра. Разом з тим далеко не всі користувачі можуть відразу розібратися з показниками вхідної напруги та розрахунками номінального та пікового споживання. Якщо ви вагаєтесь при виборі мережного інвертора — зверніться за допомогою до наших фахівців. Наша команда з радістю допоможе вам вибрати відповідний інвертор.

Крім того, ми надаємо послуги з проектування, встановлення та обслуговування обладнання для СЕС. Дізнатися більше про наші послуги ви можете скориставшись вкладками сайту або контактною інформацією.

Кошик