Гібридні інвертори

Показано 1–15 із 34

Гібридні інвертори

Гібридні інвертори – це стабілізаційне обладнання, яке використовується для коректної роботи сонячних гібридних станцій. Головним завданням гібридного інвертора є перетворення напруги постійного струму на змінний, що подається на обладнання всередині будинку або на виробництві. Таким чином, використовуючи гібридний інвертор для сонячних панелей, ви можете убезпечити свою енергосистему від перенапруги та досягти максимальної ефективності своєї сонячної станції.

Навіщо потрібні гібридні інвертори для сонячних батарей?

Головною особливістю, якою гібридний інвертор для сонячних панелей відрізняється від інших видів інверторів, є його універсальність. У разі йдеться про кількість джерел живлення, з яким здатний працювати інвертор. Так, гібридний інвертор для сонячних панелей може перетворювати та стабілізувати напругу, що подається від сонячних панелей, акумуляторів, генератора або від мережі центрального енергопостачання.

Необхідність використання гібридних інверторів обумовлена робочою напругою сучасних електроприладів. Щоб техніка у вашому будинку або на підприємстві працювала коректно, їй потрібна напруга 220 вольт. Сучасні сонячні панелі не здатні забезпечити таку напругу без стрибків та просадок. Однак при використанні гібридного інвертора для сонячної станції ви можете позитивно вплинути на ситуацію.

Переваги та недоліки гібридних інверторів

Як і будь-який інший пристрій, гібридні інвертори для сонячних панелей мають свої переваги та недоліки. Наша компанія прагне запропонувати клієнтам винятково найкраще обладнання, тому у нашому каталозі ви можете знайти надійні гібридні інвертори за приємною ціною. Повертаючись до теми переваг, якими можуть похвалитися гібридні інвертори – їхній список має такий вигляд:

  • Універсальність

Головною особливістю гібридних інверторів можна назвати кількість джерел, із якими вони здатні працювати. Відвідавши наш каталог і вирішивши купити гібридний сонячний інвертор, ви отримаєте пристрій, здатний стабілізувати напругу від сонячних панелей, акумуляторів, генераторів та інших альтернативних джерел. Таке придбання допоможе вам захистити всі електроприлади від перенапруги і в результаті уникнути їх перегорання.

  • Різноманітність

Проектування гібридної сонячної станції – це процес, під час якого заручившись підтримкою експертів, ви формуєте свій унікальний проект. Щоб підібрати гібридний інвертор під унікальну систему, вам потрібно знайти пристрій, що ідеально підходить за параметрами. На щастя, гібридні інвертори можуть похвалитися широким асортиментом моделей із різною потужністю та ціновою політикою.

  • Ефективність

На відміну від інших типів інверторів, гібридні системи можуть живити прилади, використовуючи так званий метод підмішування електроенергії. Його суть полягає в тому, що ви можете вибрати пріоритетне джерело напруги при запуску інвертора, наприклад сонячні панелі. Якщо напруги, що подається з сонячних панелей, буде недостатньо для комфортного споживання електроенергії в конкретну одиницю часу, інвертор здатний автоматично підключитися до центральної мережі або акумуляторів, щоб компенсувати недостатнє.

Незважаючи на значний перелік переваг, не слід забувати, що гібридні інвертори мають ряд недоліків. Перелік недоліків гібридних інверторів виглядає так:

  • Вартість

Якісні та надійні гібридні інвертори коштують чималих грошей. Їхня вартість може бути вищою, ніж у випадку з мережевими та автономними рішеннями, оскільки саме гібридний інвертор для сонячної енергії пропонує найбільший асортимент методів використання. Водночас вибравши якісний гібридний інвертор з чистою синусоїдою, ви зможете уникнути ризиків перенапруги на довгі роки.

  • Асортимент

Ринок гібридних інверторів різноманітний і далеко не всі моделі представлені на ньому варті вашої уваги. Щоб не помилитися, вирішивши купити гібридний інвертор для сонячних панелей, краще проконсультуватися з фахівцем.

Універсальність та можливості – ось головні переваги гібридного інвертора. Разом з тим, попит на пристрої такого типу вкрай високий, а тому на ринку гібридних інверторів чимало моделей, не здатних забезпечити вашу систему рівною і безпечною напругою. Але як відрізнити неякісні інвертори від тих, які насправді варті уваги?

Як правильно вибрати гібридний інвертор

Інвертор можна назвати серцем системи альтернативного електропостачання. Пристрій з квазісинусоїдою здатний принести вам чимало проблем, адже трикутна синусоїда зрештою може призвести до поломки домашньої електрики або обладнання на виробництві. Щоб уникнути подібних ситуацій, слід уважно підійти до процедури вибору гібридного інвертора. Список параметрів, вартих вашої уваги, виглядає так:

  • Номінальна вихідна потужність перетворювача.
  • Система охолодження, що використовується.
  • Наявність захисту від перепадів напруги.
  • Коефіцієнт корисності.
  • Діапазон температур, за яких інвертор здатний працювати коректно.

Звернувши увагу на перелічені характеристики, ви зможете значно спростити процедуру пошуку якісного гібридного інвертора і зробити правильний вибір. Якщо ж ви не можете зробити вибір на користь конкретної моделі або вам не до кінця зрозуміла різниця між тим чи іншим параметром – наші фахівці готові прийти вам на допомогу. Замовте гібридну сонячну станцію «під ключ» або скористайтесь консультацією від нашого фахівця, ознайомившись із контактною інформацією, розміщеною на сайті.

Кошик