Автономні інвертори

Відображаються усі з 15 результатів

Автономні інвертори

Автономні інвертори – це пристрої, необхідні для стабілізації напруги, що подається від автономної станції. Автономний інвертор сонячних панелей виступає в ролі стабілізатора, за допомогою якого ви можете вирівняти напругу на лінії і тим самим запобігти пошкодженню обладнання в будинку та на підприємстві. Слід врахувати, що автономний сонячний інвертор є обов’язковим елементом для автономної системи енергопостачання. Без нього напруга, що подається безпосередньо із сонячних панелей, не зможе забезпечити стабільну роботу вашого обладнання.

Навіщо потрібні автономні інвертори для сонячних батарей?

Купити автономний інвертор – це завдання, з яким стикається кожен користувач, який бажає спроектувати власну сонячну електростанцію. Причина, по якій вам знадобиться автономний сонячний інвертор вкрай проста, і полягає в стабільності напруги.

Сучасна електроніка працює при напрузі змінного струму 220 вольт. Сучасні сонячні панелі здатні подавати близько 48 вольт постійного струму, що не підходить для коректної роботи приладів. Таким чином, можна зробити висновок, що при проектуванні автономної сонячної станції без інвертора вам не обійтися.

Наша компанія пропонує користувачам автономні інвертори напруги із чистою синусоїдою. Придбати необхідне обладнання можна скориставшись зручними фільтрами. Вони дозволять знайти модель із необхідною номінальною потужністю та захистом від перепадів напруги. 

Переваги та недоліки автономних інверторів

Як і будь-який сучасний прилад, автономний сонячний інвертор має переваги і недоліки. Багато в чому кількість плюсів і мінусів інвертора залежить від конкретної моделі. Однак автономні інвертори можуть похвалитися перевагами, аналогічними для всіх пристроїв. Їх перелік виглядає так:

  • Стабільність

Завдяки складному процесу автономні інвертори здатні стабілізувати напругу всередині системи, тим самим забезпечуючи вашим електроприладам необхідну напругу без просадок. У каталозі нашого магазину представлені моделі, що забезпечують чисту синусоїду. Вирішивши купити автономний інвертор для сонячних панелей з чистою синусоїдою, ви зможете додатково убезпечити обладнання від ризиків, пов’язаних з перенапругою.

  • Надійність

Наша компанія пропонує користувачам інвертори провідних виробників. Моделі, представлені в нашому каталозі, здатні прослужити вам довгі роки, при цьому вони не потребують особливого обслуговування.

  • Варіативність

Автономні інвертори для сонячних панелей мають різну потужність. Це важливо, оскільки потужність відчутно впливає на кінцеву вартість. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам максимально широкий вибір. Тому в нашому каталозі ви можете купити автономний інвертор, який ідеально підходить для ваших потреб.

Незважаючи на складний принцип роботи та вельми важливе завдання, автономні інвертори крім переваг також мають свої недоліки.

Перелік найчастіших недоліків виглядає так:

  • Вартість

Якісні автономні інвертори із чистою синусоїдою – це недешеве задоволення. Однак, вибравши такий агрегат, ви можете бути спокійними за свою техніку. Якісний інвертор має ряд захистів від перенапруги та подає стабільний сигнал із чистою синусоїдою.

  • Габарити

Інвертори для автономних сонячних станцій потребують багато місця. Цей аспект слід врахувати у процесі проектування сонячної станції. В іншому випадку ви можете зіткнутися з низкою труднощів, здатних вплинути на ефективність роботи СЕС.

Автономний інвертор – це пристрій, необхідний для стабілізації напруги всередині автономної системи та додаткового захисту електроприладів. У нашому каталозі представлені десятки різних моделей, що мають унікальні переваги та параметри.

Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі автономного інвертора для сонячної станції наша команда фахівців завжди рада допомогти. Ми також надаємо послуги з проектування та обслуговування автономних СЕС. Дізнатися більше деталей про наші послуги ви можете, скориставшись зручним меню сайту.

Кошик