Промислові сонячні станції (СЕС)
Відображаються усі з 6 результатів
Промислові сонячні електростанції
Альтернативна енергетика – це можливість для тисяч користувачів мінімізувати або повністю позбавитися центрального енергопостачання. Постійне зростання тарифів на електрику мотивує користувачів все частіше замислюватися над створенням власних СЕС, проте цей тренд простежується не лише серед побутових користувачів. Бізнес також цікавиться альтернативними джерелами енергії, і ідея купити промислову сонячну станцію дедалі частіше звучить на зборах акціонерів.
Промислові сонячні електростанції — це системи, що базуються на тих же засадах, що й класичні СЕС. Головною особливістю, завдяки якій промислова сонячна станція відрізняється від інших, є масштаб. У той час як побутовим користувачам цілком достатньо 3-5 кіловат енергії на день, промислові сонячні станції здатні виробляти сотні кіловат для забезпечення виробництва постійного доступу до альтернативної енергетики.
Сонячна електростанція для споживання складається з тих самих елементів, як і класичні СЕС установки. У конструкцію промислової СЕС входять сонячні панелі, інвертори, акумулятори, контролери та проводи, що з’єднують всю систему докупи. Ефективність роботи промислової СЕС, як і у випадку з побутовими станціями, безпосередньо залежить від проекту та елементів, що використовуються. Звернувшись до фахівців для проектування промислової СЕС, ви можете отримати систему, яка здатна повністю забезпечити ваше виробництво альтернативною електроенергією. Сонячна електростанція для власного споживання дороге задоволення для виробництва. Вартість такої станції може варіюватися від 7000$ до практично нескінченності, оскільки все залежить від апетитів вашого виробництва та кількості енергії, яка вам потрібна для функціонування всіх приладів.
Основним стимулом створення промислових СЕС для виробництв різних розмірів і потужностей є тариф на електроенергію, що постійно зростає. Вартість електроенергії для виробництв приблизно в 5 разів вища, ніж для побутових користувачів. Таким чином, вирішивши купити промислову сонячну станцію, ви можете значно знизити витрати на електроенергію, підключившись до практично нескінченного джерела живлення – сонця.
Плануючи розміщення промислової сонячної станції на території свого підприємства та витративши на це кілька мільйонів гривень, ви гарантовано хотіли б розібратися з тим, як саме працює дана система.
Як працювати промислова СЕС
Незважаючи на поширеність сонячних електростанцій, для багатьох користувачів принцип їхньої роботи все ще є загадкою. Насправді сонячні станції використовують фізику та хімію для виробництва енергії. Процедура, в ході якої ваші сонячні панелі генерують енергію, може бути описана таким чином:
- Фотоефект – це явище, завдяки якому сонячне світло, потрапляючи на сонячні панелі, “вибиває” електроди, створюючи при цьому електричний потенціал. Електроди, розміщені в сонячних панелях, дозволяють «зняти» електричний потенціал з панелей, перетворюючи його на постійний струм і передаючи далі в систему.
- Інвертор, отримуючи постійний струм із сонячних панелей, трансформує його у змінний струм з напругою, яка використовується у всіх приладах. Після цього енергія може бути використана для заряджання акумуляторів, живлення приладів або передачі централізовану систему за допомогою зеленого тарифу.
Принцип роботи промислових сонячних електростанцій мало відрізняється від принципу роботи побутових СЕС. Єдиною особливістю промислових станцій можна назвати масштаби, адже там, де для забезпечення будинку використовується 5-7 сонячних панелей, деякі підприємства використовують цілі поля фотоелементів для генерації сотень кіловат енергії. Але чи мають промислові СЕС якісь відмінності між собою?
Промислові СЕС для зеленого тарифу чи власного споживання
Незважаючи на аналогічний принцип роботи, промислові сонячні електростанції, як і побутові СЕС, діляться на кілька типів залежно від кінцевої мети проекту. Плануючи монтаж промислової СЕС, ви можете звернутися за проектуванням до наших спеціалістів та створити власну станцію, орієнтовану на зелений тариф чи власне споживання. Але чим відрізняються ці типи станцій?
Сонячна електростанція власного споживання не розрахована на те, щоб передавати енергію, що акумулюється, в централізовану систему. Така станція проектується з розрахунком на ті потужності, які необхідні забезпечення підприємства енергією. Прикладом станцій споживання можуть стати АЗС і магазини, що розміщують на дахах сонячні панелі.
Промислові сонячні станції під зелений тариф, на відміну від побутових станцій, створюються саме для генерації та подальшого продажу енергії до централізованої системи. Такі станції часто мають неймовірні масштаби та цілі “поля” сонячних панелей. Енергія, що отримується з таких станцій, як правило, не використовується на підприємствах, а розглядається як окремий напрямок інвестицій компанії.
Промислові сонячні електростанції — це чудова нагода забути про величезні рахунки за електроенергію для тисяч підприємств. Однак ефективність роботи такої станції безпосередньо залежатиме від того, наскільки детально ви підійде до її проектування. Розрахунок вироблення станції та розрахунок вартості всіх елементів – це процеси, з якими вам так чи інакше доведеться зіткнутися. Припустившись помилки у розрахунках, ви ризикуєте придбати дороге обладнання, яке не зможе виправдати надій та надати необхідну кількість енергії. Однак вам необов’язково займатися проектуванням самостійно.
Наша компанія надає послуги, пов’язані з проектуванням, монтажем та подальшим обслуговуванням сонячних електростанцій. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці можуть спроектувати і надалі провести монтаж ефективної сонячної станції, схема підключення якої не матиме вад. Таким чином, звернувшись до професіоналів, ви можете заощадити свій час та гроші, а також отримати готову сонячну електростанцію, готову виробляти для вас енергію 365 днів на рік.
Ознайомтеся з подробицями наших послуг, відвідавши відповідну сторінку на сайті. Там ви знайдете інформацію про нас та наші контактні дані. Скористайтеся цим, щоб отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і почати проектування своєї промислової сонячної електростанції прямо зараз!