Міні сонячні станції (СЕС)

Відображаються усі з 6 результатів

Міні (портативні) сонячні електростанції

Міні сонячна електростанція – це система, за допомогою якої можна забезпечити свій кемпінг необхідною кількістю енергії у польових умовах. Завдяки мобільності та мінімальним габаритам, міні електростанція не вимагатиме багато місця та легко влізе у похідний рюкзак чи велосипедний багажник. Таким чином, сонячна міні електростанція для туризму може стати вашим постійним супутником, який забезпечує комфорт під час подорожі.

Міні сонячна електростанція на панелях: переваги та недоліки

Портативна сонячна станція – це набір з кількох пристроїв, за допомогою яких ви можете забезпечити себе та своїх напарників з подорожі необхідною кількістю енергії. Більшість міні-станцій не займають багато місця, що дозволяє возити їх з собою як на автомобілі або мотоциклі, так і носити в пішому поході. Міні сонячна електростанція має ряд переваг та недоліків, як і будь-який інший пристрій. Говорячи про переваги такого рішення, слід згадати такі:

 • Габарити

Портативна сонячна станція – це комплект з кількох пристроїв, які займають мінімальну кількість місця. Для транспортування міні електростанції на сонячних панелях достатньо однієї сумки.

 • Зручність

Вирішивши купити портативну сонячну станцію, ви тим самим забезпечите себе доступом до енергії протягом усієї подорожі. Це рішення може позитивно вплинути на ваші враження від походу, адже ввечері біля вогнища ви з легкістю зможете зарядити телефон, подивитися фільм або спланувати маршрут для наступного дня.

 • Потужність

Незважаючи на те, що портативна станція на сонячних панелях обмежена у габаритах, використання сучасних панелей дозволяє такій системі генерувати чимало енергії. Міні-станції з легкістю вистачить, щоб підзарядити телефон, розумний годинник або джерело світла, якщо ви пересуваєтеся на велосипеді.

Переваги компактних електростанцій зрозумілі будь-якому користувачеві, хто хоч раз відправлявся в подорож. Можливість у будь-який час зарядити свій смартфон чи велокомп’ютер важко переоцінити. Водночас, міні-електростанції мають і низку недоліків. Їхній перелік виглядає так:

 • Вартість

Як і будь-яке туристичне обладнання, ціна на портативні станції є вкрай високою. Вона не зрівняється із вартістю повноцінної автономної станції або гібридного рішення, проте кінцевий цінник комплекту обладнання може вас неприємно здивувати.

 • Особливості експлуатації

Оскільки компактні сонячні станції в основному використовуються в походах та на кемпінгах, вам так чи інакше доведеться транспортувати систему. Слід врахувати, що сонячні панелі вимагають особливої ​​уваги під час зберігання та під час експлуатації. Саме тому перед тим, як вирушити в похід, вам доведеться ретельно продумати механізм захисту всіх складових міні-електростанції. Незважаючи на недоліки, портативні електростанції на сонячних панелях мають високий попит серед мандрівників і туристів. Ви також можете придивитися до такого малогабаритного рішення, але на що така станція підходить в реальних умовах?

Для чого підходить мобільна (портативна) сонячна станція

Більшість туристів використовують міні-електростанції на сонячних панелях для заряджання своїх пристроїв. Не слід забувати, що в поході вам може знадобитися смартфон, адже саме за допомогою нього ви зможете прокладати нові маршрути, якщо плани змінилися під час походу. Однак смартфон не єдине, на що згодиться міні-електростанція на сонячних панелях. Використовуючи таку систему, ви також можете:

 • Забезпечити свій кемпінг освітленням.
 • Зарядити велокомп’ютер, датчики, що записують ваш стан або розумний годинник.
 • Зарядити альтернативні джерела живлення, такі як Powerbank.

За допомогою компактної електростанції на сонячних панелях ви можете зарядити практично все, що може знадобитися в процесі походу. Що ж до кількості циклів заряду, які будуть вам доступні, то все залежить від обраного обладнання. Але на що звернути увагу на вибір міні електростанції на сонячних панелях?

Параметри, варті уваги при купівлі сонячної міні електростанції

Якщо ви вирішили купити портативну сонячну станцію для свого кемпінгу чи подорожей, вам знадобиться ознайомитись із характеристиками представлених моделей. Слід зважити, що розкид цін на ринку портативних електростанцій великий, а кожен долар впливає на автономність та енергоефективність елементів системи. Що ж стосується безпосередньо самих параметрів, вартих уваги – їхній перелік виглядає так:

 • Об’єм акумулятора.
 • Ефективність сонячних панелей
 • Габарити обладнання.
 • Час заряду.
 • Номінальна потужність.

Поглянувши на перелічені параметри та зіставивши їх зі своїми потребами, ви зможете підібрати оптимальне рішення та купити портативну сонячну станцію з ідеальними характеристиками. Якщо ви шукаєте якісну міні електростанцію – ознайомтеся з нашим каталогом. Ми запевняємо, що там ви знайдете все, що може знадобитися для тривалої автономної подорожі з доступом до альтернативної енергії.

Кошик