Гібридні сонячні станції (СЕС)

Відображаються усі з 4 результатів

Гібридні сонячні електростанції під ключ

Ідея купити гібридну сонячну станцію останнім часом має особливий попит як серед звичайних споживачів, так і серед підприємців. Завдяки універсальності гібридна електростанція може стати вирішенням багатьох проблем. Такі станції встановлюються біля житлових будинків та підприємств для забезпечення їх електроенергією.

Гібридні сонячні станції мають безліч переваг. Особливої уваги з боку користувачів варті такі:

  • Універсальність

Гібридна сонячна електростанція дозволяє користувачам повністю відмовитися від енергоспоживання з центральної мережі. Однак, у моменти, коли енергії генерованої гібридною станцією стає недостатньо, ви можете переключитися на центральне енергопостачання. Таким чином, гібридна станція стає оптимальним рішенням для житлових приміщень, так і для виробництва, для якого навіть короткочасна відсутність енергії неприпустима.

  • Економічність

Гібридні сонячні електростанції вимагають мінімального обслуговування та здатні окупитися у короткостроковій перспективі. Завдяки сонячним панелям такі станції здатні забезпечувати енергією приміщення будь-яких розмірів. Кількість енергії, що генерується, безпосередньо залежить від ваших потреб і кількості сонячних панелей, які будуть включені в систему.

  • Комерційна вигода

Гібридна сонячна станція складається з декількох елементів, до яких належать і акумулятори. Використовуючи станцію як основне джерело електрики, ви можете виробляти більше, ніж необхідно для живлення будинку чи підприємства. Надмірна енергія може бути реалізована на загальному ринку енергетики за умови отримання відповідного дозволу. Таким чином, вирішивши купити гібридну сонячну електростанцію, ви можете не тільки заощадити, а й заробити на продажі отриманої енергії.

Спектр переваг, озвучений раніше, є вельми значним. Водночас жодна система не ідеальна, а це означає, що і гібридні електростанції мають свої недоліки. До недоліків гібридних рішень користувачі відносять такі:

  • Вартість проектування

У більшості випадків вартість проектування гібридної сонячної станції коштує дорожче, ніж при проектуванні автономних або мережевих рішень. Причиною подорожчання гібридних електростанцій є необхідність придбання масивних батарей для зберігання надлишків енергії. Разом з тим, покупка таких батарей актуальна і у випадку з автономними рішеннями, так що цей факт складно назвати серйозним недоліком.

  • Займана площа

Монтаж обладнання для гібридних електростанцій потребує певної кількості місця і наявність додаткових габаритних акумуляторів навряд чи дасть вам його заощадити. Як правило, площа, необхідна для встановлення всіх складових елементів гібридної електростанції більша, ніж у випадку з автономними рішеннями. Однак, сучасні акумулятори для зберігання виробленої енергії можуть бути компактнішими в порівнянні з їх попередниками, і тому даний недолік суб’єктивний.

Гібридні сонячні електростанції стали справжнім відкриттям підприємців. Зважаючи на окремий тариф, розрахований на комерційні підприємства, монтаж такої станції може значно знизити графу витрат на електроенергію для компаній і виробництв. Але як розрахувати яку потужність гібридну сонячну станцію необхідно купити для вашого будинку чи підприємства?

Як підібрати потужність станції та ємність акумуляторів?

Кількість енергії, яку здатна генерувати гібридна сонячна станція, безпосередньо залежить від кількості та типу панелей, що використовуються. Наша компанія пропонує користувачам сонячні панелі нового типу з підвищеною ефективністю. Такі панелі здатні зібрати більше сонячного світла, а отже, зробити роботу електростанції більш ефективною.

Для того, щоб підібрати потужність гібридної сонячної електростанції, вам спочатку необхідно розрахувати свою середню витрату електроенергії на місяць. Для цього можна скористатися класичним вимірювальним приладом, за допомогою якого ви наприкінці місяця подаєте свідчення. Різниця між поточним та попереднім показанням буде тією кількістю енергії, яку ви використовували протягом місяця.

Проаналізувавши свідчення за кілька місяців, ви зможете розрахувати середнє споживання енергії та, відштовхуючись від отриманої інформації, розрахувати необхідну потужність електростанції. Однак ми не рекомендуємо нашим клієнтам використовувати отримані значення як граничні.

Вибираючи потужність станції, вам слід врахувати, що показник енергоспоживання підприємства чи мешканців вашого будинку може змінюватися в залежності від пори року та кількості техніки, що використовується. Таким чином, оптимальним рішенням буде звернути увагу на потужніші гібридні сонячні станції. Надлишки енергії, отриманої завдяки сонячним панелям, ви можете використовувати для власних потреб у темний час доби або менш сонячні дні.сКрім того, акумулюючи отриману енергію, ви можете продавати її на ринку споживачів.

Щоб акумулювати енергію, вам знадобиться вибрати акумулятори відповідного об’єму. Допомогти вам у цьому можуть наші експерти, які не тільки проконсультують вас з усіх питань гібридних електростанцій, а й спроектують рішення для конкретного кейсу.

Як працюють гібридні сонячні станції

На відміну від автономних рішень, гібридні сонячні електростанції можуть працювати у трьох різних режимах. Таким чином, придбавши гібридну станцію, ви можете:

  • Використовувати гібридну станцію як автономне рішення

Гібридна електростанція у звичайному режимі здатна повністю забезпечити ваш будинок чи підприємство необхідною кількістю енергії. Якщо в конкретний період кількість необхідної енергії зменшується, станція перенаправить надлишки на акумулятори для заряджання. Коли акумулятори будуть заряджені, ви зможете перенаправити отриману енергію до централізованої системи за зеленим тарифом.

  • Гібридний метод

Такий режим може бути актуальним у похмурий день. Якщо кількість енергії, що генерується станцією, недостатня для нормального постачання приладів, система братиме енергію з акумуляторів. Коли заряд акумуляторів закінчиться, ви можете переключитися на центральну енергосистему і скористатися панелями, як тільки станція зможе виробляти необхідну кількість енергії.

  • Комерційний метод використання

У пансіонатах та будинках відпочинку гібридна станція може стати не лише єдиним джерелом енергопостачання, а й вигідним інструментом для підприємницької діяльності. У денний час така станція працюватиме на заряд акумуляторів та передачу енергії в систему для взаємозаліку Увечері всі прилади та системи пансіонату або будинки відпочинку можуть функціонувати завдяки накопиченій в акумуляторах енергії.

Гібридна електростанція – це універсальне рішення для будинків, квартир та підприємств. Завдяки багатофункціональності гібридна станція може стати єдиним джерелом енергії та навіть дозволити вам заробити. Щоб підібрати оптимальну потужність та кількість батарей для власної станції, ви можете звернутись до фахівців нашої компанії. Ми розробимо для вас проект гібридної СЕС, зробимо монтаж та налаштуванням системи. Таким чином, скориставшись нашою пропозицією, ви зможете мінімізувати рахунки за електроенергію та використовувати сонячне світло для взаємозаліку енергії.

Кошик