Автономні сонячні станції (СЕС)

Відображаються усі з 7 результатів

Автономні сонячні електростанції «під ключ»

Пошук альтернатив центральному енергопостачанню сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Завдяки розвитку технологій, користувачам стали доступні сонячні станції, які легко можна встановити на ділянці і тим самим забезпечити своє житло енергією. Автономна сонячна станція здатна забезпечити електрикою будь-якого користувача, адже в процесі проектування ви самі вирішуєте, скільки панелей і яка кінцева потужність вам знадобиться.

Як і будь-яке альтернативне рішення, електростанція на сонячних панелях має низку переваг та недоліків. 

Перелік переваг автономних СЕС має такий вигляд:

  • Автономність

Перша і, мабуть, головна перевага використання цієї технології випливає з її назви, адже автономні сонячні станції автономні. Автономність передбачає, що для роботи системи забезпечення вашого житла немає потреби у додаткових джерелах живлення. Завдяки використанню певної кількості панелей ви можете забезпечити енергопостачання у реальному часі та акумулювати надмірну енергію для використання у менш сонячні дні або у темний час доби.

  • Доступність та окупність

Третьою перевагою сонячних електростанцій, цілком заслужено, можна назвати їхню доступність. Незважаючи на те, що вартість панелей та інших комплектуючих для формування електростанції не можна назвати дешевими, вкладені кошти дозволяють повністю відмовитися від центрального енергоспоживання. Вам більше не буде до профілактичних відключень і обриву магістралей, адже ви самі виробляєте енергію для забезпечення свого будинку. Таким чином, автономні сонячні енергосистеми – це інвестиція на тривалу перспективу, завдяки якій ви зможете забути про дискомфорт і рахунки за електроенергію, що постійно зростають.

Цей перелік можна назвати фундаментом, на якому тримається популярність автономних сонячних станцій. Саме завдяки можливості відмовитися від центрального енергопостачання та інших переваг автономні СЕС користуються чималим попитом. Однак варто визнати, що, як і будь-яка технологія, автономні електростанції мають ряд недоліків. Їхній перелік виглядає так:

  • Вартість

Раніше ми згадали, що автономні СЕС доступні для користувачів. Водночас назвати вартість цілої системи дешевою ніяк не можна. Купівля комплекту для автономної електростанції – це дороге задоволення, і кінцева сума в чеку може збільшитись залежно від ваших показників споживання.

  • Непостійність

Автономні сонячні електростанції акумулюють енергію завдяки сонцю. Чим більше сонця попадає на сонячні панелі, тим більше ваша система зможе надати енергії. Однак, якщо ви мешкаєте в регіоні, де сонце не частий гість, то з автономією можуть виникнути проблеми. Труднощі можуть виникнути в холодну пору року, коли тривалість світлового дня мінімальна. Таким чином, назвати сонячну електростанцію повністю автономним рішенням для енергозабезпечення будинку чи квартири не вдасться. 

Автономна сонячна система електропостачання – це універсальне рішення, що підходить для багатьох завдань. Разом з тим, плануючи інвестувати в придбання автономної станції, слід врахувати особливості розташування вашого житла та кількість енергії, необхідну для комфортного життя. Звернувши увагу на всі тонкощі використання автономних СЕС або скориставшись консультацією фахівців нашої компанії, ви зможете прийняти оптимальне рішення для конкретного кейсу.

Для чого підходить автономна сонячна станція та як правильно підібрати потужність.

Відмова від центрального електропостачання не завжди стає основною причиною придбання автономної СЕС. Справа в тому, що не всі території України можуть бути забезпечені високовольтними лініями, якими приміщення і підключаються до електропостачання. Таким чином, якщо ви один із тих користувачів, хто любить усамітнення та хоче побудувати котедж на схилі гори, де немає центрального електропостачання – автономна електростанція на сонячних батареях ідеально впишеться у ваш план.

Крім запропонованого кейсу, автономна сонячна станція також може підійти для:

  • Власників приватних будинків у місті та за його межами
  • Установки для енергозабезпечення нежитлових приміщень, таких як дача або майстерня
  • Енергопостачання комерційних приміщень, невеликих виробництв

Залежно від того, як саме ви плануєте використовувати автономну електростанцію, буде залежить розмір інвестицій у придбання обладнання та кількість місця, необхідного для монтажу системи. Слід пам’ятати, що кінцева вартість сонячної станції залежить від того, скільки електроенергії вам необхідно для ведення комерційної діяльності або комфортного життя. Але як розрахувати споживання енергії у житловому будинку чи квартирі?

Як розрахувати енергоспоживання для придбання автономної СЕС?

Насправді, процедура розрахунку споживання вкрай проста. Якщо ви підключені до центральної системи енергопостачання, то гарантовано у використанні є лічильник. Саме за допомогою лічильника ви щомісяця подаєте свідчення і платите за електроенергію, що використовується. У цьому випадку різниця показань за поточний та попередній місяць є показником споживання електроенергії за місяць.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам брати стільки панелей, скільки знадобиться для вироблення необхідної кількості енергії з невеликим запасом. Справа в тому, що кількість техніки, що підключається, як і обсяг необхідної енергії може змінюватися з часом. Таким чином, вклавши певний запас «вільної» енергії при проектуванні автономної СЕС, ви зможете уникнути проблем, пов’язаних із споживанням, що збільшилося.

Із чого складається автономна СЕС?

Будь-яка автономна сонячна станція складається з кількох елементів. Ці елементи беруть безпосередню участь у генерації, передачі та зберіганні отриманої сонячної енергії. Для забезпечення вас енергією автономна сонячна станція використовує:

  • набір сонячних батарей;
  • автономний сонячний інвертор;
  • акумуляторний блок

Перелічені елементи входять до комплекту постачання автономної електростанції. Таким чином, замовивши автономну електростанцію ви отримаєте перераховані вище елементи, а також послуги з встановлення. Наша команда уважно ставиться до кожного клієнта, тому ми будемо раді допомогти вам з подальшим обслуговуванням вашої власної електростанції. Дізнатись більше про послуги та отримати консультацію фахівця ви можете скориставшись нашим сайтом.

Кошик