Автономне освітлення

Відображаються усі з 3 результатів

Автономне освітлення

Освітлення вулиць та прибудинкової території є невід’ємною частиною створення безпечної та комфортної інфраструктури. Говорячи про вуличне освітлення, варто врахувати, що архаїчні вуличні ліхтарі споживають чимало енергії, а найменші збої в роботі центрального енергопостачання призводять до створення аварійних ситуацій увечері.

Освітлення прибудинкової території також відіграє важливу роль. Вуличні ліхтарі вимагають солідної кількості енергії, що зрештою виливається у солідні рахунки за електроенергію. Багато в чому саме цей аспект став мотиватором для впровадження автономного освітлення на вулиці міст та прибудинковій території.

Сонячна електростанція для вуличного освітлення – це невеликий комплект, який використовує енергію сонця для забезпечення ліхтаря достатньою напругою для коректної роботи. Головною перевагою автономного освітлення можна назвати незалежність у масштабах міста, адже навіть якщо виникнуть якісь проблеми з центральним енергопостачанням, потенційно небезпечна ситуація на дорогах не виникне.

Підприємці у ніші нерухомості, що займаються будівництвом житлових комплексів, часто стикаються зі складнощами вуличного освітлення. Вирішити цю проблему найбільш екологічним та вигідним способом можна, використавши сонячні електростанції для вуличного освітлення. Ціна на них не така висока, як на класичні СЕС, але чим сонячні батареї для вуличного освітлення відрізняються від звичайних автономних СЕС?

Чим СЕС для вуличного освітлення відрізняються від звичайних сонячних станцій?

Головною особливістю СЕС, які використовуються для забезпечення автономного освітлення, є їх мінімальний розмір. Такі станції можуть бути встановлені як на сам ліхтар, так і в коробі біля його основи. На відміну від класичних СЕС для створення системи автономного освітлення немає потреби у великих потужностях. Як правило, для вуличних ліхтарів використовується до двох сонячних панелей, встановлених прямо на стовп.

Вуличне освітлення на сонячних панелях дозволяє оптимізувати витрати та зробити вуличне освітлення справді автономним. Однак, якщо ви хочете встановити автономне вуличне освітлення на прибудинковій території, вам знадобиться врахувати кілька аспектів. До них ми віднесли:

  • Кількість енергії, необхідна для ліхтарів
  • Кількість панелей, які можна розмістити для автономного освітлення
  • Співвідношення напруги, що подається від панелей, і напруги, необхідної для роботи ліхтарів

Самостійне проектування автономної системи освітлення може зайняти у вас багато часу і зрештою не призвести до бажаних результатів. Однак, ознайомившись із нашим каталогом товарів, ви можете придбати сонячну станцію для вуличного освітлення комплектом. Вам не доведеться витрачати час на пошук відповідних елементів системи, адже ми вже зробили це за вас. Крім комплектів для автономного освітлення, наша компанія також надає послуги, пов’язані з проектуванням, монтажем та обслуговуванням класичних та промислових СЕС. Скористайтеся послугами наших фахівців, а також отримати детальну консультацію щодо питань, що вас зацікавили, ви можете скориставшись інформацією із вкладки “контакти”.

Кошик