Тягові акумулятори

Відображаються усі з 4 результатів

Тягові акумулятори для сонячних батарей

Тягові акумулятори – це пристрої, які часто використовуються в навантажувальній техніці та ізольованих електростанціях. Головною перевагою таких акумуляторів вважається кількість циклів заряду-розряду. Спочатку тягові акумулятори розроблялися для використання в техніці, що постійно потребує енергії. Таким чином, тягові акумулятори для сонячних енергетичних станцій є оптимальним рішенням, якщо ваша мета – це використання АКБ у ролі первинного джерела живлення.

Тягові батареї представлені на ринку споживачів у двох варіаціях, у вигляді AGM та GEL батарей. Принциповою різницею між перерахованими типами є стан електроліту. Якщо в AGM батареях електроліт абсорбований, то в акумуляторах GEL електроліт має гелеподібну консистенцію.

Обидві технології дозволяють створювати акумулятори, що не обслуговуються. Це означає, що, вирішивши купити тягові акумулятори для сонячних панелей, ви натомість отримаєте пристрої, здатні служити вам довгі роки без технічного обслуговування. Окрім кількості циклів, тягові батареї для СЕС можуть похвалитися надійністю. Герметичний корпус дозволяє акумулятору функціонувати навіть за умови незначних пошкоджень.

Основні параметри, якими підбираються тягові акумулятори для СЕС

Щоб підібрати оптимальний тяговий акумулятор для сонячної електростанції, необхідно звернути увагу на кілька характеристик. Перелік параметрів, вартих уваги, має такий вигляд:

  • Показник максимальної вхідної напруги – цей показник повинен відповідати напрузі, що подається із сонячних панелей.
  • Об’єм тягового акумулятора – впливає на те, скільки батарей потрібно для формування вторинної системи енергопостачання для вечірнього часу.
  • Кількість доступних циклів – чим більше циклів заявлено виробником, тим більше вам не доведеться шукати нові тягові акумулятори для сонячних батарей.

Звернувши увагу на ці характеристики, ви можете підібрати тяговий акумулятор з оптимальними параметрами для своєї сонячної електростанції. Якщо ви плануєте проектування своєї СЕС і придивляєтеся до вартості тягових акумуляторів – зверніться до наших фахівців.

Ми надаємо послуги з проектування, монтажу та обслуговування сонячних електростанцій. Таким чином, заручившись підтримкою професіоналів, ви зможете отримати готову СЕС під ключ із панелями, акумуляторами та інвертором, що підходить під ваш кейс використання.

Кошик