Залізо фосфатні акумулятори (LiFePO4)

Показано 1–15 із 39

Залізо фосфатні акумулятори для сонячних батарей

Залізо фосфатні акумулятори – це наступний ступінь еволюції у світі збереження та використання енергії. На відміну від свого предка – літій-іонних акумуляторів, залізо фосфатні акумулятори для сонячних станцій є найкращим вибором і не в останню чергу завдяки дивовижним експлуатаційним якостям. Щоб розібратися, чому ж літій-залізо-фосфатний акумулятор це оптимальне рішення для сонячної електростанції, необхідно ближче познайомитися з перевагами даного рішення.

Переваги, якими може похвалитися акумулятори літій-залізо-фосфатні

Залізо-фосфатні акумулятори часто називають наступним ступенем еволюції порівняно з класичними літій-іонними рішеннями. На відміну від свого предка, літій-залізо-фосфатний акумулятор має ряд переваг, що перевершують характеристики літій-іонних батарей. Так, спектр переваг, заради яких варто купити літій-залізо-фосфатний акумулятор, виглядає так:

  • Ресурс та довговічність роботи

Середній показник кількості циклів заряду-розряду для звичайного літій-іонного акумулятора становить близько 3000, після чого АКБ вимагатиме заміни. Акумулятор літій-залізо-фосфатний може прослужити до 6000 циклів, перш ніж втратить 20% свого обсягу. Середній термін служби таких акумуляторів становить 13-15 років.

  • Стабільність напруги

Незважаючи на те, що акумулятори в СЕС зазвичай використовуються в парі з інвертором, показник стабільності напруги все ж таки є важливим. Залізо-фосфатні акумулятори здатні забезпечити вашу систему рівною напругою, що значно полегшує роботу інвертора та здатне додатково убезпечити вашу енергосистему від перенапруг.

  • Відсутність ефекту Пойкерта

Ефект Пойкерта – це співвідношення об’єму акумулятора, залежне від швидкості та стабільності його розряду. На відміну від інших різновидів акумуляторів, літій-залізо-фосфатний акумулятор не схильний до цього ефекту, його об’єм не змінюється в залежності від швидкості заряду та розряду.

Перелічені переваги лягли в основу популярності, якою можуть похвалитися літій-залізо-фосфатні акумулятори. Що ж до недоліків подібних рішень, то в даному випадку він один. АКБ такого типу коштують дорожче за класичні літій-іонні рішення.

Щоб досягти оптимальної роботи акумуляторів у зв’язці з іншими елементами альтернативної системи енергопостачання, необхідно уважно ознайомитися з характеристиками АКБ і переконатися в їх сумісності з вашою системою. Але що конкретно варто знати перед тим, як купити літій-залізо-фосфатний акумулятор?

На що звернути увагу перед покупкою літій-залізо-фосфатного акумулятора

АКБ як елемент системи сонячної електростанції може використовуватися як основне або альтернативне джерело енергії. Найчастіше такі акумулятори використовуються для накопичення зайвої енергії, переданої із сонячних батарей, для її подальшої реалізації або використання у темний час доби. Однак іноді такі АКБ використовуються і як основне джерело живлення. Щоб придбання літій-фосфатного акумулятора принесла вам бажаний результат, важливо правильно підійти до вибору АКБ. Серед параметрів, на які варто звернути увагу, можна зустріти такі:

  • Показник вхідної напруги – важливий параметр, який має збігатися з напругою інвертора.
  • Об’єм акумулятора безпосередньо впливає на те, який запас енергії здатний зберігати АКБ.
  • Кількість доступних циклів – кожен виробник прагне запропонувати покупцям краще рішення, а кількість циклів заряду-розряду відрізняється від моделі до моделі.

Ці параметри відіграють важливу роль у виборі відповідного акумулятора для сонячної станції. Якщо вам необхідно придбати АКБ для системи, що вже діє, їм слід приділити особливу увагу. Якщо в процесі пошуку відповідної моделі ви зіткнулися з труднощами, ви завжди можете звернутися за допомогою до експерта нашої компанії.

Якщо ви тільки плануєте перейти на альтернативну енергію і вас цікавить створення сонячної електростанції “під ключ” – зверніться до нас. Наша компанія надає послуги, пов’язані з проектуванням, монтажем та обслуговуванням сонячних електростанцій будь-якої складності. Таким чином, заручившись підтримкою експерта, ви зможете придбати необхідні прилади для роботи системи без ризику помилитися і з гарантією того, що готова система виправдає ваші очікування.

Кошик