Акумулятори літієві (Li-ion)

Відображаються усі з 10 результатів

Акумулятори літієві для сонячних батарей

Літій-іонні акумулятори є найпопулярнішим рішенням серед користувачів сонячних панелей. На відміну від інших типів акумуляторів, літій-іонні АКБ можуть похвалитися відносно доступною ціною та відсутністю необхідності обслуговування. Водночас літієві акумулятори для сонячних станцій мають і низку недоліків.

Придбання літієвих акумуляторів для сонячних панелей має сенс, якщо ви хочете мати певний запас енергії у темний час доби або на випадок надмірно хмарного дня. Також літієві АКБ підійдуть для виробництв, які використовують гібридні СЕС. Таким чином, у вас буде відразу кілька альтернатив сонячної енергії, адже ви зможете скористатися зарядом, накопиченим в акумуляторах, а коли він вичерпається, підключитися до центральної мережі або генератора.

Говорячи про переваги літій-іонних акумуляторів для сонячних панелей, слід згадати такі:

  • Вартість

Літієві акумулятори є одними з найдешевших на ринку. Завдяки своїй поширеності такі АКБ нескладно знайти та замінити за потреби.

  • Строк служби

Незважаючи на відсутність потреби в обслуговуванні, літій-іонні акумулятори для сонячних станцій можуть служити досить довго. Середній показник кількості циклів заряду-розряду для літієвих акумуляторів становить від 3000 до 5000 циклів, після чого акумулятор вимагає заміни.

  • Мінімальний саморозряд

Якщо акумулятори у вашій СЕС використовуються як резервне джерело енергопостачання, літієві акумулятори ідеально впораються з цим завданням. Середній показник саморозряду таких АКБ становить 1-2% на місяць.

Доступна ціна та тривалий термін служби забезпечили літій-іонним акумуляторам популярність серед користувачів, які прагнуть перейти на альтернативні джерела енергії. Однак, як і будь-яка технологія, літієві акумулятори для сонячних станцій мають недоліки. Більшість із них є вкрай суб’єктивними, проте є й такою, яку слід врахувати перед купівлею АКБ для станції.

Для літій-іонних акумуляторів вартість є одночасно перевагою та недоліком. Якщо АКБ планується використовувати як резервне джерело живлення, їх ціна цілком виправдана. Однак, якщо ви хочете споживати енергію безпосередньо від самих акумуляторів, то через межі циклів розряду-заряду до 5000 заміна акумуляторів може стати постійною графою у ваших витратах.

Що врахувати перед тим, як купити літієвий акумулятор?

Поширеність літієвих акумуляторів зробила найпопулярнішим рішенням серед користувачів. Сонячні та гібридні станції часто комплектуються літієвими акумуляторами, оскільки в більшості випадків АКБ використовується як накопичувач енергії для подальшої реалізації або як альтернативне рішення в похмурий день. Однак, якщо при проектуванні станції літієвий АКБ буде підібрано неправильно, досягти ефективної роботи всієї системи не вдасться.

Щоб літій-іонні акумулятори виконували свої завдання та не вимагали занадто частої заміни, необхідно підійти до процесу пошуку відповідного рішення уважно. Серед параметрів, вартих уваги перед покупкою літієвого АКБ, особливо важливо поглянути на такі:

  • Місткість – цей параметр визначає, скільки енергії ви зможете зберегти в АКБ і яка кількість акумуляторів вам знадобиться для створення резервного джерела живлення.
  • Довговічність – цей параметр позначається за допомогою максимальної кількості циклів заряду-розряду.
  • Напруга – якщо ваші батареї віддають напругу в 24В, то показник вхідної напруги інвертора має бути відповідним.

Перелічені характеристики відіграють у виборі відповідного АКБ для сонячної станції. Разом про те кожна окрема модель має безліч власних, унікальних характеристик. Щоб швидко підібрати АКБ, який ідеально вписується у вашу систему альтернативного енергоспоживання, ми рекомендуємо звернутися до фахівців. Наші співробітники будуть раді відповісти на ваші запитання та підказати, який АКБ є оптимальним рішенням для вашого кейсу використання.

Чим літієві акумулятори відрізняються від інших?

Літієва батарея – це універсальне рішення для сонячних станцій, що поєднує доступну вартість і солідний термін експлуатації. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни та кількості циклів заряду-розряду ці батареї мають особливий попит. Однак літій-іонні батареї підійдуть не всім СЕС.

Якщо ви плануєте використовувати акумулятори як основне джерело живлення для дому або підприємства, ми рекомендуємо поглянути на більш довговічні рішення. Якщо ж ви хочете купити літієві акумулятори для сонячних панелей як альтернативне джерело енергії, то в нашому каталозі на вас чекає широкий асортимент АКБ за приємною ціною.

Кошик