Акумулятори (GEL)

Відображаються усі з 4 результатів

Гелеві акумулятори для сонячних батарей

Акумулятори Gel – це популярне рішення на ринку альтернативної енергетики. Завдяки винятковим параметрам, акумулятори Gel здатні забезпечити ваш будинок чи підприємство достатнім запасом енергії. Широкий вибір акумуляторів гелю з різним об’ємом дозволяє заощадити місце і отримати достатній об’єм енергії для використання в будь-який час доби.

Для чого потрібні акумулятори Gel і що потрібно врахувати перед їх покупкою

Акумулятори Gel можуть виконувати функцію альтернативного чи основного джерела енергії для вашого будинку чи виробництва. Широкий діапазон потужностей у поєднанні з значними обсягами дає можливість користувачам заощадити місце на території і отримати достатній запас енергії. Крім того, такі акумулятори часто використовуються на підприємствах, де навіть короткочасна відсутність електроенергії може фатально вплинути на роботу виробництва.

Щоб підібрати відповідний гелевий акумулятор для сонячної електростанції, вам знадобиться звернути увагу на кілька параметрів. Їх перелік виглядає так:

  • Вхідна напруга – цей показник повинен відповідати напрузі, що подається від ваших сонячних панелей.
  • Об’єм gel акумулятора – показник безпосередньо впливає на те, скільки акумуляторів вам знадобиться для організації резервного джерела живлення для дому та виробництва.
  • Довговічність – кількість циклів заряду-розряду є унікальною для кожного виробника. Чим більше циклів може пережити обраний вами гелевий акумулятор, тим довше вам не потрібно буде думати про його заміну.

Звернувши увагу на ці характеристики, ви зможете підібрати оптимальне рішення для своєї сонячної електростанції. Але чому gel акумулятори такі популярні і чи варто вибрати їх серед інших АКБ?

Особливості gel акумуляторів

Акумулятори gel мають попит серед споживачів завдяки своїм характеристикам і перевагам. Gel АКБ часто порівнюють із акумуляторами, що використовують технологію AGM. Говорячи про переваги gel акумуляторів, слід згадати такі:

  • Термін експлуатації – gel акумулятори в середньому здатні пропрацювати на 30% довше, ніж моделі, що використовують технологію AGM.
  • Надійність – gel акумулятор може бути використаний навіть за умов незначних пошкоджень корпусу, які стануть критичними для більшості інших АКБ.
  • Стійкість до температур – акумулятори gel типу здатні ефективно функціонувати за температури до 50 градусів.

Перелічені переваги стали основою популярності gel акумуляторів. Їхня невибагливість до умов, в яких належить працювати, а також запас циклів заряду-розряду дозволили виробникам gel АКБ зайняти свою нішу на ринку. Якщо ви розглядаєте gel акумулятори як оптимальне рішення для своєї сонячної електростанції – знайти потрібну модель ви зможете в нашому каталозі.

Кошик