AGM акумулятори (АГМ)

Відображаються усі з 4 результатів

AGM акумулятори для сонячних батарей

AGM акумулятор – це АКБ, у якому використовується запатентована технологія AGM. Суть цієї технології полягає у створенні повністю герметичного корпусу з абсорбованим електролітом. Таким чином, досягається високий рівень захисту від зовнішніх впливів, а також краща ефективність роботи.

Навіщо потрібні AGM акумулятори?

AGM акумулятори можуть бути використані в різних нішах, пов’язаних із автомобілебудуванням та створенням систем автономного енергопостачання. AGM акумулятори часто використовуються як резервне або пріоритетне джерело енергії в СЕС. Користувач може придбати необхідну кількість акумуляторів AGM для повного енергопостачання будинку або підприємства.

Переваги AGM акумуляторів

Головною характеристикою завдяки якій AGM акумулятори стали популярними на ринку альтернативної енергії, прийнято вважати високу стійкість до циклів заряду-розряду. Завдяки абсорбованому електроліту AGM акумулятори також можуть похвалитися солідним терміном експлуатації без необхідності додаткового обслуговування.

Ознайомившись із нашим каталогом AGM акумуляторів, ви можете придбати АКБ з напругою:

  • 12 вольт
  • 24 вольти
  • 48 вольт

Вибираючи акумулятори AGM для власної СЕС, зверніть увагу на ваш показник споживання, а також потужність, що передається від сонячних панелей на акумулятор. Якщо ваші панелі здатні віддавати 24В, то напруга, яка здатна прийняти AGM акумулятор, також має бути 24В.

Термін служби AGM акумуляторів

Використання абсорбованого електроліту разом із повністю герметичним корпусом дозволило виробникам досягти максимального показника довговічності таких акумуляторів. У середньому AGM акумулятори здатні витримати до 800 циклів заряду-розряду за умови, що батарея втратить не більше ніж 30% акумульованої енергії. Однак показник максимальної кількості циклів заряду-розряду персональний для кожної окремої моделі. Вибираючи акумулятори AGM, зверніть увагу на цей параметр для придбання оптимального рішення, здатного впоратися з вашими завданнями.

Кошик