Акумулятори

Показано 1–15 із 65

Акумулятори для сонячних батарей

Акумуляторні батареї для сонячної електростанції – це елемент системи, який дозволяє не тільки споживати енергію, а й акумулювати її з метою її подальшого використання чи реалізації. Акумулятори для сонячних електростанцій необхідні в похмурі або навпаки сонячні дні. Коли кількість електроенергії, що виробляється сонячною станцією, перевищує показник споживання, ви можете використовувати акумуляторні батареї для накопичення надлишку. У темний час доби за допомогою акумуляторів ви зможете живити електроприлади без необхідності використовувати енергію з центрального енергопостачання.

Що необхідно врахувати перед вибором акумуляторів для сонячної станції?

Щоб підібрати оптимальне рішення та купити акумулятори для сонячних станцій із відповідними параметрами, необхідно звернути увагу на декілька аспектів. Першим і головним серед них можна назвати сумісність характеристик акумуляторів та сонячних панелей, що використовуються. Якщо напруга, що подається із сонячних панелей, на акумулятор буде надмірно високою, ви ризикуєте довговічністю роботи пристрою, адже рано чи пізно воно перегорить.

Крім сумісності параметрів, також слід звернути увагу на показник енергоспоживання. Даний показник є індивідуальним для кожного домогосподарства і багато в чому визначає, скільки акумуляторів та якої місткості знадобиться для альтернативного електроживлення будинку. Чим вище споживання енергії, тим більше і потужніше знадобляться акумулятори. Перераховані параметри є фундаментом, орієнтуючись на який ви зможете підібрати акумулятори з відповідними характеристиками. Разом про те сучасні АКБ відрізняються характеристиками і типами. Кожен окремий тип АКБ має свої переваги та недоліки, що часто впливають на термін служби та безпеку.

Види акумуляторів

Індустрія альтернативної енергетики постійно розвивається, і на ринок виходять новіші та ефективніші акумулятори для сонячних панелей. Сьогодні користувачам доступно одразу кілька типів АКБ. Механізм їхньої роботи не зазнав принципових змін, проте експерименти із заміною електроліту принесли свої плоди. Таким чином, відвідавши каталог магазину, ви можете купити акумулятори для сонячних станцій.

  • Акумулятори літієві

Цей тип акумуляторів є найпоширенішим. Показник втрати заряду таких акумуляторів дорівнює приблизно 5-10% на рік. Акумулятори літієві для сонячних панелей є оптимальним рішенням, оскільки вони довговічні і доступні користувачам.

  • Залізо-фосфатні акумулятори

Залізо-фосфатні акумулятори, на відміну від своїх літієвих конкурентів, здатні забезпечити стабільну напругу аж до повного розряду. Термін служби таких акумуляторів дещо вищий, ніж у літієвих, а для втрати 20% обсягу АКБ необхідно провести від 2000 до 7000 циклів розряду-заряду.

  • AGM

Акумулятори для сонячних станцій, виготовлені за AGM технологією, відрізняються своєю безпекою та надійністю. Крім того, такі АКБ не вимагають обслуговування, що робить їх непоганим рішенням.

  • Gel

Принциповою відмінністю Gel-акумуляторів для сонячних панелей від інших є використання гелю в поєднанні зі свинцевими пластинами. Така конструкція значно збільшує термін експлуатації гельових АКБ. Вартість таких акумуляторів може бути як вищою, так і нижчою за моделі, що використовують технологію AGM. Різниця у вартості нівелюється вибором виробника.

  • Тягові

На відміну від своїх конкурентів, тягові акумулятори були розроблені для використання неприривного циклу заряду-розряду. Такий режим використання не завдає АКБ серйозної шкоди.

Кожен окремий тип батарей для сонячної енергетики має свої переваги та недоліки. Найчастіше основними параметрами вибору АКБ під СЕС є співвідношення вартість/довговічність.

Наша компанія прагне запропонувати користувачам найоптимальніші рішення. Переконатись у цьому можна, ознайомившись із нашим каталогом.

Як правильно вибрати потужність акумулятора для електростанції?

Плануючи проектування власної сонячної електростанції та прагнучи додати до вже існуючої системи більше стабільності, ви зіткнетеся із завданням вибору акумулятора. Широкий асортимент АКБ для СЕС може дезорієнтувати вас, проте сама процедура пошуку оптимального рішення досить проста. Щоб не помилитися з вибором, вам необхідно врахувати:

  • Показник споживання – впливає на кількість та обсяг вибраних акумуляторів.
  • Напруга інвертора – визначає, який АКБ буде потрібний для безпечної роботи всередині мережі.
  • Режим роботи акумулятора – ви можете використовувати АКБ як основне джерело живлення, так і як резервне.

Перелічені параметри – це основа, за допомогою якої ви зможете підібрати оптимальне рішення. Ця основа залишається незмінною незалежно від того, в яких умовах планується використання акумулятора. Якщо вам необхідно купити акумулятор для сонячної станції для власного споживання або виробництва, ці параметри стануть фундаментом для пошуку відповідних моделей.

Якщо ви зіткнулися з труднощами в процесі вибору, зверніться до наших фахівців. Вони проконсультують вас щодо особливостей тих чи інших типів АКБ та допоможуть підібрати для вас найкраще рішення у співвідношенні ціна/надійність.

Кошик