Назад к списку

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СОНЯЧНА СТАНЦІЯ?

Сонячну станцію можна використовувати в різних цілях:

- для заробітку на зеленому тарифі;

- для отримання джерела автономного електроживлення;

- для економії на підприємстві;

-  для часткового заміщення власного електроспоживання. 

Відповідно до мети відрізняються і комплектація обладнання. 

Три основних типи сонячних станцій: мережева, автономна і гібридна. МЕРЕЖНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ 


Такий тип СЕС частково заміщає власне споживання, а головне дає можливість продавати електроенергію в мережу по зеленому тарифу. З початку 2018 року і до кінця 2024 ставка зеленого тарифу 0,16 € / кВт-год. Діє тариф до 2030 р. Як далі буде відбуватися викуп надлишків е/е поки не відомо. 


З чого вона складається

- сонячні батареї;

- мережевий інвертор;

- система кріплення для СБ;

- щит захисту по AC і DC;

- система заземлюючих пристроїв.АВТОНОМНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ 


Така СЕС підійде для використання на дачі, там де немає електричного підключення, або для будинку, де постійно вимикають лінію електропередачи. Для всіх хто хоче автономний будинок і мати незалежне джерело електроенергії, чи не залежати від тарифів - автономна сонячна станція ідеальний вибір. Одним з головних компонентів такої СЕС служать акумулятори. До їх вибору потрібно підійди з відповідальністю адже, купивши дешеві і погані за якістю, ви будете міняти їх майже щороку. Плюс при заміні АКБ автономний інвертор не працюватиме, і в будинку не буде е/е. Суть акумуляторів в тому, що в них накопичується енергія для користування її в нічний час, та при відключенні зовнішньої мережі. 


З чого вона складається: 

- сонячні батареї; 

- автономний інвертор з контролером заряду; 

- акумуляторний блок;

- система кріплення для СБ;

- щит захисту по AC і DC; 

- система заземлюючих пристроїв.


ГІБРИДНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ 


Для кого підійде? Для тих, хто хоче продавати в мережу, але також бувають часті збої і відключення електроенергії. Гібридна станція буде виробляти е/е, покривати власне споживання днем, накопичувати енергію в АКБ у випадку відключень зовнішньої мережі, а також продавати надлишки за зеленим тарифом. Ще одна перевага такої СЕС вона може працювати в мережевому і в автономному режимі. 


З чого вона складається: 

- сонячні батареї; 

- гібридний інвертор з контролером заряду; 

- вимірювач струму;

- акумуляторний блок; 

- система кріплення для СБ; 

- щит захисту по AC і DC; 

- система заземлюючих пристроїв.Ось ми і розібрали з чого складається сонячна станція. Якщо Ви все ще не розібрались, то ми допоможемо підібрати потрібний тип СЕС під ваші потреби. Адже якщо неправильно вибрати, наприклад, інвертор, то сонячна станція не зможе виконати функції, які ви від неї очікуватиме.