Назад к списку

РЕЙТИНГ НАЙКРАЩИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ 2021 РОКУ

Правда в тому, що в плані сонячних панелей у 2021 році поки що нічого не змінилося. Незважаючи на те, що потужність панелей стала більшою, а ціни за ват знизилися, ефективність суттєво не покращилася.


Ви шукаєте 10 найкращих сонячних панелей 2021 року від виробників pv-модулів найкращої якості? Хм… Оскільки на ринку представлені сотні різних сонячних панелей, тим, хто не працює в галузі, важко визначити якісні панелі, які будуть працювати протягом очікуваного 25-річного терміну служби сонячної фотоелектричної (ФЕ) системи. Тут ми виділяємо найякісніших виробників сонячних панелей, які використовують останні інновації сонячних елементів для розробки найбільш ефективних і надійних панелей з найдовшим терміном служби та найвищою продуктивністю.ЩО ВВАЖАЄТЬСЯ СОНЯЧНОЮ ПАНЕЛЛЮ РІВНЯ 1 У 2021 РОЦІ?


Загальноприйнятим терміном, який використовують компанії з продажу та виробники, є рейтинг «Tier 1». Рейтинг Tier 1 був розроблений Bloomberg New Energy Finance Corporation і в основному використовується для оцінки виробників сонячних панелей з точки зору фінансової стабільності. На жаль, рейтинг Tier 1 не означає, що панель пропонує найвищу продуктивність або якість . Оскільки більшість визнаних виробників панелей зараз оцінені як Tier1, важливо знати, як відрізнити високоякісну та надійну панель іншими способами, про що ми докладніше пояснюємо в нашому огляді якості сонячних панелей.Нещодавно був опублікований список сонячних панелей Tier 1. Нижче дивіться, які компанії-виробники сонячних модулів увійшли до списку за перший квартал 2021 року. Зверніть увагу, що цей список оновлюється щокварталу.


Рейтинг Tier 1 Bloomberg New Energy Finance Corporation станом на 3 квартал 2021 року 


10 НАЙКРАЩИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ У 2021 РОЦІ, ЩО ПРЕДСТАВЛЕНІ НА РИНКУ УКРАЇНИ


Нижче наведено наш список найкращих виробників сонячних панелей на основі якості, надійності, продуктивності та обслуговування, а також досвіду роботи в сонячній галузі. Підсумовуючи, можемо сказати, що SunPower та LG, як правило, вважаються найкращими виробниками сонячних панелей, що пропонують найкращий сервіс, найдовші гарантії, найвищу ефективність і найменшу деградацію протягом терміну служби панелі. Але ці бренди масово не постачаються в нашу країну. Але на ринку представлене інші, не менш надійні бренди. Перегляньте 10 найкращих сонячних панелей у нашому магазині.

 • LG
 • SunPower
 • LONGi
 • JA Solar
 • Risen Energy
 • Trina Solar
 • JinkoChint
 • Leapton Energy
 • Canadian Solar 


ПАНЕЛІ З ВИКОРИСТАННЯМ ОСТАННІХ ІННОВАЦІЙ 2021 РОКУ


Більшість виробників панелей 2021 року пропонують цілий ряд моделей, включаючи моно- та полікристалічні (також відомі як мультикристалічні) різновиди з різними показниками потужності та умовами гарантії. Ефективність сонячних панелей значно зросла за останні кілька років завдяки багатьом досягненням у технології фотоелементів, включаючи:

 1. PERC – задній елемент пассивованого випромінювача
 2. Bifacial – двосторонні панелі та осередки
 3. Multi Busbar – багатострічкові та дротяні шини
 4. Half cell – з використанням напіврозрізаних осередків
 5. Dual Glass – подвійне безрамне скло
 6. Shingled Cells – осередки, що перекриваються
 7. IBC – переміжнопальцеві клітини зворотного контакту
 8. HJT – клітини гетеропереходу 

Ці нововведення в 2021 році та інші, пропонують різноманітні покращення ефективності, стійкість до відтінків і підвищену надійність, при цьому кілька виробників тепер пропонують до 30 років гарантії на продуктивність. З усіма доступними новими різновидами панелей варто провести деякі дослідження, перш ніж інвестувати в сонячну установку.


ЕФЕКТИВНІСТЬ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ ЗА ОГЛЯДОМ 2021 РОКУ


Найефективніші сонячні панелі діаграма – порівняння таблиця 2021 


Ефективність сонячної панелі є одним з кількох важливих факторів, які слід враховувати, і залежить як від типу фотоелементів, так і від розташування, що визначаються розміром та дизайном панелі. За останні роки ефективність значно зросла з приблизно 15% до більш ніж 20% , оскільки виробники впроваджують новітні технології.


Компанія ONLYSolar використовує для будівництва сонячних станцій усі вище представлені бренди сонячних панелей. Звернувшись до нас, Ви можете 100% буnи впевненими в якості встановленого обладнання.