РЕЙТИНГ НАЙКРАЩИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ 2021 РОКУ

Правда в тому, що в плані сонячних панелей у 2021 році поки що нічого не змінилося. Незважаючи на те, що потужність панелей стала більшою, а ціни за ват знизилися, ефективність суттєво не покращилася.


Ви шукаєте 10 найкращих сонячних панелей 2021 року від виробників pv-модулів найкращої якості? Хм… Оскільки на ринку представлені сотні різних сонячних панелей, тим, хто не працює в галузі, важко визначити якісні панелі, які будуть працювати протягом очікуваного 25-річного терміну служби сонячної фотоелектричної (ФЕ) системи. Тут ми виділяємо найякісніших виробників сонячних панелей, які використовують останні інновації сонячних елементів для розробки найбільш ефективних і надійних панелей з найдовшим терміном служби та найвищою продуктивністю.

Читать дальше

Сонячна станція для підприємства

Переваги сонячної станції для підприємства:


Економічний зиск.
Енергетична безпека.
Невичерпність.
Екологічність.
Простота експлуатації.


Читать дальше

Розвиток сонячної енергії станом на 2021 рік

РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ У СВІТІ 

Альтернативні джерела енергії активно розвиваються по всьому світу. У 2020 році виробництво електроенергії з відновлюваних джерел виросло на ~7%, причому на вітрові та сонячні фотоелектричні технології разом припало майже 60% цього збільшення. Частка відновлюваних джерел у світовому виробництві електроенергії досягла майже 29% у 2020 році, що є рекордним щорічним зростанням.

У 2020 році сонячна фотоелектрична генерація збільшилась на рекордні 156 ТВт-год (23%) і досягла 821 ТВт-год. Сонячні фотоелементи стають найдешевшим варіантом виробництва електроенергії в більшості країн світу, що, як очікується, стимулюватиме інвестиції в найближчі роки.

Читать дальше

Сонячна станція для дачі

Для кого підійде

Сонячна станція підійде для тих дачників, які живуть на постійній основі або майже цілий рік на своїй ділянці. При цьому мають проблеми з частим відключенням зовнішньої мережі або поганою якістю енергії, наприклад, низька напруга, мала потужність вхідного автомата.

Принцип роботи

Сонячна станція для дачі може бути з автономним або гібридним інвертором, але виконувати одну і ту ж функцію. Вдень сонячні панелі виробляють е/е, яку інвертор перетворює і направляє до споживачів. Коли є зайва енергія, вона накопичується в акумуляторному блоці. Інвертор автоматично направляє енергію до споживачів, то від сонячних панелей безпосередньо, то від акумулятора, то від мережі. Користувачеві тільки варто визначити пріоритетний режим роботи.

Читать дальше

Обмеження вироблення інвертора Solis 30K-5G

1. Навіщо обмежувати вироблення інвертора


У 2021 році в багатьох областях почали боротися з перевантаженням зовнішніх мереж від приватних сонячних станцій. Хоча за законом, максимальна потужність інвертора приватної сонячної станції, не повинна перевищувати 30 кВт деякі власники ставили інвертори на 33 кВт і навіть на 50 кВт. У разі 50 кВт мережевих інверторів на самих пристроях переклеювали наклейки з характеристиками і подавали паспорт на 30 кВт інвертор. У разі 33 кВт інвертори найчастіше на самому заводі виробника переробляли з 33 кВт інвертора на 30 кВт, спеціально під ринок України. При цьому вихідні характеристики по потужності обмежувалися тільки програмно. Так, наприклад, оформляючи сонячну станцію на 30 кВт, а за фактом видаючи в мережу більше, власник СЕС заробляє більше.

Читать дальше

Двосторонні сонячні модулі

Що таке двосторонній модуль? 


 Bifacial значить "двосторонній". Використання світла з передньої і задньої сторони модуля.

Розглянемо сонячні панелі компанії Canadian Solar - Dymond. Нова панель Dymond Canadian Solar, також відома як модуль зі склопакетами, цей інноваційний продукт використовує термозміцненне скло замість традиційного полімерного листа і не має металевого каркасу, тому він не вимагає заземлення. Це усуває причину потенційної індукованої деградації (PID), і панель може витримувати підвищену вологість, високу температуру, піщані бурі, ультрафіолетові і корозійні кола.

Читать дальше

Види комплектації сонячних станції на 30 кВт

Наша компанія будує сонячні станції під «зелений» тариф з 2015 року. За цей час ми вивчили всі особливості комплектації обладнання. Нашим клієнтам ми надаємо дані по продуктивності станції з точністю до 98%. Звичайно, є чинники, на які ми не можемо вплинути, наприклад, кількість сонячних днів. Але ми можемо показати реальні данні вироблення енергії на об'єктах наших кліентів. Ви зможите побачити реальну продуктивність панелей за день, місяць і рік. 

Спочатку варто розповісти про принципи підбору обладнання, а потім до кожної комплектації ми надамо скріни з систем моніторингу різних станцій.  Почнемо з того, що ми розрізняємо 3 види комплектації сонячної станції: Базова, Оптимальна та Максимальна.

Читать дальше

Тарифи на електроенергію в Україні. Як зберегти незалежність від цінової політики монополістів

Середня вартість е/е для юридичних осіб (промисловість) включає в себе цілий ряд складових. По-перше, вартість енергії - 57,65%. Сюди входить акциз на е/е в розмірі 3,2%. Плюс 12, 56% - вартість розподілу е/е, або тариф операторів систем розподілу (ОСР, обленерго). Кожен з них має окремі тарифи для різних споживачів: І і ІІ класу (напруга вище 27,5 кіловольт і нижче). Тарифи для І класу дешевше, оскільки в мережах з великою напругою менше технологічних втрати. Промислові споживачі, безпосередньо приєднані до магістральних мереж, тариф ОСР не платять.

Читать дальше

Як за допомогою сонячної станції підприємству економити на оплаті е/е?

Звідки взялася тенденція на сонячні станції для економії на підприємстві?


У другому кварталі 2020 р. багато компаній почали активно просувати тему заміщення на підприємстві традиційного джерела електроенергії на сонячну.  Це обумовленно тим фактором, що тариф на електроенергію постійно і не прогнозованно росте. Тому, власникам підприемств потрібно шукати вихід, як бути конкурентоспроможними на цьому ринку. Можна зменшити споживання, або замістити частку споживання на енергію, виробленну власною сонячною станцією. Собівартість такої енергії значно менша, ніж вартість купованної. В середньому вартість альтернативної енергії починаеться від 50 копійок за кВт-год.

Читать дальше

Як працюють літій-іонні АКБ та їх переваги перед свинцево-кислоними


З практики, фахівці нашої компанії виявили що, для використання в системах сонячних електростанцій найкаще підходять акумуляторні батареї літій-іонного типу. Вони мають більш тривалі цикли розряду і високу напругу системи, що дозволяє їм надійно працювати в 5 разів довше, звичайних, наприклад, свинцево-кислотних акумуляторів. Також в середньому термін роботи літій-іоних акумуляторів від 3000 до 6000 циклів, в тому разі як свинцево-кислотних всього 300-800 циклів заряду/розряду.

Читать дальше
Загрузить еще